RuyaTabirleri.com

Rüyada Koruma Görmek

Rüyada koruma görmek, başa gelen kötü olaylardan kurtulmak, kişiye zarar verecek düşmanları yenmek ve huzurlu bir gelecek inşa etmek anlamına gelir. Rüya sahibinin manevi olarak çok güçlü biri olacağını ve maddi anlamda olanaklarının da artacağını bildirir. Koruma görenlerin hayatları garanti altında olur ve İslami açıdan bu rüyayı görenler her zaman yaptıkları iyiliklerin mükafatlarını en iyi şekilde görürler. Rüya sahibinin daha önce iyilik yaptığı birinden bir iyilik göreceğini, zor zamanında kendisine el uzatacak bir dostun varlığını tabir eder.

Rüyada Koruma Polisi Görmek

Bir suça ortak olunması veya kişiyi tedirgin eden bir duruma karışılması sonucunda gergin geçecek günlere alamettir. Koruma polisi görmek rüya sahibinin kendisini güvende hissetmediğine ve bu nedenle bazı önlemler alarak hayatında bir takım değişiklikler yapmak istemesine yorumlanır. Zahmet çekilerek elde edilen zafere işaret eden rüya, kişinin çile çekeceği bir hastalığın pençesine düşüp daha sonraki yaşamında da bu hastalıkla yaşamak zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada Koruma Altında Olmak

Gizlenmek veya kaçmak anlamına gelen rüya kişinin zor bir durum içinde olduğuna, çok yakın arkadaşları veya dostlarından dahi yardım almakta tereddüt edeceğine, bu süreci pek çok zorlukla mücadele ederek geçireceğine, ailesinden baskı ve şiddet göreceğine ve sıkıntılar çekeceğine alamettir. Rüya sahibinin korktuğu bir olayın başına gelmesi ile birlikte tüm hayatının olumsuz şekilde etkileneceğine ve sonrasında da büyük belaların içine düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Koruma Görmenin Psikolojik Yorumu

Korku dolu günler geçiren veya saklanması gereken bir sırrın altında ezilen, hayatının pek çok açıdan risk içinde olduğuna ve yaşam tehlikesi atlattığını düşünen kimselerin ruh hallerini ifade der. Koruma görmek aynı zamanda anne ve baba tarafından şefkat görme isteğine, her koşulda güvende hissedeceği bir yaşama sahip olma güdüsüne delalettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!