RuyaTabirleri.com

Rüyada Köşk Görmek

Rüyada köşk görmek, rüya sahibinin, büyük emek vererek iş hayatında terfi alacağına,  iş hayatındaki bu gelişme sayesinde mal ve mülk sahibi olacağına ve gelecekte kendi işini kurmak için adım atacağına delalet eder. Aynı zamanda, refah ve bolluk içinde yaşanacak yaşlılık günlerine yorumlanır.

Rüyada Köşke Girmek

Rüyada köşke girmek, kariyer planı içerisinde uzun uğraşlar sonunda yüksek bir mevkiye gelineceğine ve işlerin iyi gitmesi sayesinde büyük bir mal varlığı elde edileceğine işaret eder. Aynı zamanda, hayat içerisinde karşılaşılan olaylar için doğru kararlar verip en iyi şekilde hareket etmeye ve böylece sosyal hayatta hataya düşmemeye yorumlanır.

Rüyada Villa Görmek

Rüyada villa gören kişinin, uzun zamandır gitmek istediği bir yere gitmesine, uzak bir ülkeye yolculuğa çıkmasına ve epey bir süre ortalarda görünmemesine işaret eder. Aynı zamanda, bir işten sıyrılmak için söylenen yalana, Allah’a isyan etmeye ve yapılan işlerle bir makama getirilmeye yorulur.

Rüyada Ev Görmek

Rüyada ev görmek, rüya sahibinin, güvenlikli bir ortam olarak gördüğü evle arasında bir bağ oluğuna, evcimen, aile babası ve iyi birisi olduğuna yorumlanır.

Rüyada Bahçeli Ev Görmek

Rüyada bahçeli ev görmek, hayatta yapılmak istenen değişikliler için karar verme zamanının geldiğine ve hızlı ancak doğru karar vermek gerektiğine delalet eder.

Rüyada Ahşap Ev Görmek

Rüyada ahşap ev görmek, rüya sahibinin duygusal açıdan muhafazakâr olduğuna ve aile bireylerine ve kökenlerine düşkün, eski adet, gelenek ve göreneklere uygun yaşayan biri olduğuna işaret eder.

Rüyada Büyük Ev Görmek

Rüyada büyük ev görmek, rüya sahibinin evcimen ve ailesini seven bir kişi olduğuna yorumlanır.

Rüyada Küçük Ev Görmek

Rüyada küçük ev görmek, rüya sahibinin yaptığı bir hatadan pişmanlık duyduğuna yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!