RuyaTabirleri.com

Rüyada Köstebek Görmek

Rüyada köstebek görmek, rüya sahibinin çevresindeki iyi niyetli kimselere tabir edilir. Bu kişiler rüya sahibi için her zaman iyi düşüncelerde olan, bulunduğu konumdan çok daha iyi yerlere gelmesini isteyen, o ağladığında onunla ağlayan, o güldüğünde onunla gülen gerçek dostlardır ve ellerinden geldiği sürece ve imkânları elverdiği takdirde her zaman kişiye destek olan insanlar olarak tasvir edilirler.

Rüyada Köstebek Öldürmek

Rüyada köstebek öldürmek, rüya sahibinin hayatıyla ilgili alacağı yeni kararlara, geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara delalet eder. Kişi, ileride bol bol meyvelerini toplayabileceği işin şimdiden yatırımını yapacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Köstebek Yuvası Görmek

Rüyada köstebek yuvası görmek, iş ortaklığı yapmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, uzun araştırmalar yaptıktan sonra kendisi için hayırlı ve kazançlı olacağına ikna olduğu bir iş için güvendiği kişilerle bir araya geleceği ve onlarla eşit miktarda sermaye koyarak ortak iş yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Köstebek Yakalamak

Rüyasında köstebek yakaladığını gören kişi ferahlığa, huzura, mutluluğa ve çarelere kavuşacak demektir. Rüya sahibinin sıkıntılarının biteceğineişinde ilerlemesi ve gelişmesi için karşısına hayırlı olacak ve bereket getirecek kısmetlerin çıkacağına tabir edilir.

Rüyada Köstebek Yavrusu Görmek

Rüyada köstebek yavrusu görmek, zahmet çekmeye, meşakkate düşmeye, parasız ve işsiz kalmaya, fikir çatışmaları yaşamaya işaret eder. Rüya sahibi çok öfkeleneceği sözler duyabilir ya da bazı tatsız haberler alıp çok sinirlenerek birilerine çatabilir.

Rüyada Köstebek Eti Yemek

Rüyada köstebek eti yemek, rüya sahibi için bereketli geçecek bir dönemin geldiğine delalet eder. Kazancın artması, hane içinde bolluk ve bereket olması, kişinin kasasının para ile dolması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağına, borcunun da hafifleyeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Köstebek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Murat atasoy (28 Haziran 2015 saat: 08:27)

  Potrunun bahçesinde köstebek yuvaları vardı.ayı şirkette çalıştığımız bir arkadaşla bahçede bir köstebek yuvasına dokunup oradaki köstebeği arkadaşımız aldı sevdi hayvanların biraz sınırlı gibiydi se vermek sakinleştirdi ve bana da bu hayvanları seveceksin dedi.bu şekilde sakinlestir korkmana gerek yok dedi.

 2. tayfun (07 Mayıs 2015 saat: 07:12)

  Ruyada evin binanin girisini kazip kostebek ariyoruz . Yanimfa yakin akrabalarim var kucuk kostebegi ben elime alup disari cikiyorum biraktigim gibi kacip disarda delige giriyor Digerini dedem yakaliyor napiyo bilmiyorum.benim elimden kacan kostebegin deliginden panda boyutlarinda basi uzun ve ince bir kostebek cikiyor ben binanin icine girip anneme haber veriyorum demir kapinin altindan kafasini uzatiyor o an elimdeki bicakla kafasini kesiyordum….

 3. esma (06 Nisan 2015 saat: 23:13)

  Rüyamda hep oğlumu kaybediyorum ama rüya bitmeden buluyorum bu seferde de oğlum 5 yasinda ama ben onu 2 yaşında görüyorum rüyamda mutfağın cami dışarı doğru açılıyor Muş güya oğluma 3 katta camdan sallanıyor düştü düşecek son anda elini yakalayıp içeri alıyorum bu beni çok huzursuz idiyor

 4. esma (06 Nisan 2015 saat: 23:10)

  Rüyamda heryerde renkli paskalya yumurtaları vardı büyük deve kuşu yumurtası gibiler di ve ben elimdeki poşete dolana kadar topluyodum ama bir kactane sini açıp baktım içinden oyuncak çıkıyordu bende oğlum çok sevinecek diye ona toplayıp götürüyorum

 5. bekir (07 Şubat 2015 saat: 09:13)

  Ruyamda tanımadığım birisiyle erkekle yorgan katliyorum icinde biseyin hareket ettigini goruyoruz cikmasi icin yorgani katliyoruz bi ucundan kostebek cikiyor ama oldurmuyoruz tekme atip uzaklastiriyorum yavru veya buyuk oldugu konuda hic bir fikrim yok simdiden teşekkür ederim

 6. birol (26 Ocak 2015 saat: 08:38)

  Selam ruyamda bahcemde kostebek yuvalarini kaziyorum bir kac tane kazdim.sonra birinde kostebek gibi bisiy cikti onu oldurdum sonra agzinda bir kac tane yavru cikti. Sonra baska bir yeri kazdim ordada da baska yerde cikti onuda oldurdum anlami nedir cok merak ediyorum. Tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,