RuyaTabirleri.com

Rüyada Koştuğunu Görmek

Rüyada koştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında pek deneyimi olmadığı halde iş konusunda ve iş yerinde yükselme konusunda çok hırslı davranan, bu hırsından ötürü çok büyük hatalar yapabilecek, türlü sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşabilecek bir kişi ile girdiği bir işten çok büyük zararla çıkacağına, bu yüzden böyle bir kişi ile yapılacak işte çok dikkatli davranması ve atacağı her adımı defalarca düşünerek atması gerektiğine rivayet eder. Ayrıca, başka rüya tabirlerinde tam tersi bir anlamda yorumlanmıştır. Rüya sahibinin, çok güzel ve müjdeli haberler alacağına ve çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Atın Koştuğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük bir başarı kazanacağına, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Atların Koştuğunu Görmek

İş hayatında çok büyük çalışmalar yapmaya çalışan ancak tek başına olduğu için pek başarı gösteremeyen rüya sahibinin, kendisi gibi kişiler ile oluşturacağı ekip sayesinde istediği amaçları yerine getireceğine, çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada Ormanda Koştuğunu Görmek

Rüya sahibinin, yaptığı bir çalışma ile tanışacağı zengin ve yardımsever bir kişi sayesinde büyük işler başaracağına, hayallerine kavuşacağına ve çok zengin olacağına yorumlanır.

Rüyada Karanlıkta Koştuğunu Görmek

Çok zor durumlarda kalan rüya sahibinin, bu durumlardan aldığı yaralara ve gördüğü ihanetlere rağmen işine devam ettiğine ve bu sayede her işte başarılı olacağına delalettir.

Rüyada Yağmurda Koştuğunu Görmek

Gireceği işlerde büyük kazançlar elde eden rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde yaşayacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Koştuğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. melek (01 Mart 2015 saat: 15:15)

    tek yonlu bir yolda cemaatle beraber secdeye varıyordum.sonra erkek arkadasım benı arayıp ıstemeye geldıklerını soyluyordu buyuk bi kalabalıkla geliyorlardı üzerım musaaıt degıl dıyorum ve o sırada bahcede gelin ıcın getirilen kurbanın kesılmeye hazurlandıgını gordum kan yoktu.arabama bınıp evıme gıdıyorum.uzerimi degıstırıyorum arabaya biniyorum hava yagmurlu arabam bozulmus. kosarak dıger eve gidiyorum yoruluyorum bu kez kopek gibi ellerimle kosmaya devam ediyorum..ve sonunda varıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,