RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Koşu Görmek

Rüyada koşu görmek, kişinin iş yaşamının süratli bir şekilde ve kalıcı olarak değişeceğini bildirir. Bir süredir beklemede olan bir meselenin ya da çözülmeyen bir problemin kendiliğinden hallolacağına müjde verir. Diğer yandan eve gelecek olan güzel bir haberin hane halkında tatlı bir telaşa yol açacağını da işarettir. Bu rüyayı gören kişinin geleceği hem parlak olur hem de kariyer anlamında hayal ettiği noktaya kısa sürede ulaşır. Mesleki anlamda kişinin ufkunu açacak gelişmelerin hem maddi, hem de manevi getirisinin yüksek olacağını bildirirken, diğer yandan öz güvenin yükseleceğini de işaret eder. Rüyanın uyarıcı bir tarafı da vardır ve sabırsız davranmak neticesinde bazı gelişmelerin kişinin beklentisini tam olarak karşılayamayacağını, bu tip durumlar yaşamamak için mutlaka gelişmeleri takip ederek emin adımlarla hedefe ilerlemek gerektiğinin altını çizer.

Rüyada Koşmak

Her türlü hedefe ulaşmakta elde edilecek kolaylığa ve fayda sağlayacak işler yapmaya yorulur. Özellikle genç kişilerin iş yaşantılarını doğru kariyer hedefleri ile çok daha yüksek mertebelere taşıyabileceklerini müjdeler. Hayalperest davranışlar yerine akılcı, mantıklı ve ayağı yere basan projeler geliştirecek olan rüya sahibinin bu sayede maddi konularda her zaman rahat bir hayat sürecek olduğunu ifade eder. Erken yaşta evliliğe de işarettir ve beklenmedik bir bebek haberi ile büyük sevinç yaşamak manasındadır.

Rüyada Koşarken Düşmek

Çok iyi düşünmeden yapılmış bir hareketin veya temelleri sağlam atılmamış bir iş girişiminin kişide hayal kırıklığına neden olacağından delaletidir. Aceleyle hareket etmek, kendisine verilen nasihatlere kulak asmamak nedeniyle hata yapmak demektir. Koşarken düşen kişi yaralanırsa bu durumda maddi bir kayıp söz konusu olabilir.

Rüyada Koşunun Psikolojik Yorumu

Aceleci bir kişiliğin simgesi olan rüya sabırsızlık belirtisidir. Kişinin hâlihazırda içinde bulunduğu ruh halinin kendisini strese soktuğunu ve kararlarını çok düşünmeden acele şekilde aldığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!