RuyaTabirleri.com

Rüyada Koşuşturmak

Rüyada koşuşturmak, rüyayı gören kişinin inandığı, üzerinden emek verdiği, uğrudan tüm malından ve parasından vazgeçtiği bazı girişimlerinin ve yatırımlarının kendisine hayır getireceği, önünü açacağı ve maddi anlamda kazançlı çıkmasına olanak vereceği anlamına gelir. Rüya sahibi amaçlarına giden yolda tökezleyip düşmeyecek, başarısız ve mutsuz olmayacak demektir. Hayırlı ve makbul günlerin yaklaştığına işaret eder.

Rüyada Koştuğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin belli bir süre sonra maddi anlamda geldiği noktada durmasını bileceğine, daha fazlası olsun diye değil, Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına rivayet edilir.

Rüyada Koşturmak

Rüyada koşturmakla, koşuşturmak aynı şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin gelecek kaygısının ortadan kalkacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, ekonomik durumunun düzeleceğine, yaşamının daha kolay, zevkli ve eğlenceli hale geleceğine delalet eder. Rüya sahibinin nimetten, mutluluktan ve kazançtan yana zenginliği artacak demektir.

Rüyada Hızlı Koşmak

Rüyayı gören kişinin gerçekleştirmeyi istediği daha çok idealleri olduğuna yorulur. Rüya sahibinin sonsuz hayalleri olduğuna, engin düşünceler taşıdığına, ölmeden önce yapmak istediklerinin ucunun bucağının olmadığına alamet eder.

Rüyada Koşmak ve Uçmak

Rüyayı gören kişinin tüm amaçlarına nail olacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, arzu ve isteklerinin de gerçekleşeceğine rivayet edilir ve hayırlara yorulur.

Rüyada Koşmak ve Düşmek

Rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak bazı engeller ve terslikler nedeniyle işinin bir süre aksayacağına, umutlarının kırılacağına, zamanının boşa gideceğine ve şansının da kapanacağına işaret eder. Rüya sahibinin amaçlarına giden yolda ayağının kayacağına ve başarısız olacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin bazı şeyleri yeniden denemek ve yeniden başarmak için inanmaktan başka çaresi yok demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Koşuşturmak İle İlgili Rüyalar;

  1. beyza (05 Ocak 2015 saat: 14:52)

    Ailem ile top sahasina gidiyoruz bir bbukelemune benzer bir hayvan gorquyoruz sonra kosmaya basliyoruz annem ile abim kaldirimdan kosuyor biz babam ile kisa yolu seciyoruz babam cok hizli kosuyor sonra ben inanilma hizli bir sekilde kosuyorum babam beni tutuyor duruyorum top saasina giriyoruz ben hafifce ziplayip azcik hava da duruyorum sonra takim elbiseli bir cocuk bana yalla diyor sonra ben sinif arkadasimi saha da goruyorum sinif arnkadasim erkek…

  2. Seda (09 Aralık 2014 saat: 11:18)

    Rüyamda arkadaşlarımla yemek yiyorduk arabayla eve gidiyorduk akşam oldu bu arada rüyamı hayal meyal hatırlıyorum koşuşturuyorduk özel bir kolyeyi saklamak için onlarda benim boynuma taktılar özel bir koliye derken taş gibi birşey altın gibi değil yani bu şekilde yorumunuz için teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,