RuyaTabirleri.com

Rüyada Kot Etek Görmek

Rüyada kot etek görmek, eteğin rengine, boyuna, kimin giydiğine göre yorumlanmalıdır. Bir erkeğin etek giymesi kesinlikle iyiye işaret değildir ve kişinin hoşuna gitmeyecek çok fazla laf söz duyacağına, dedikodulara alet edilen ismi nedeniyle insanlarla ilişkilerinin bozulacağına, kısa aşk hikayelerine, duygusal açıdan istenilen seviyede bir beraberlik kurulamayacağına alamettir. Evli bir bayanın kot etek giydiğini görmesi ise eşinden yeterli ilgi ve alakayı görememesi anlamına gelir. Genç ve bekar bir bayan için kot etek giymek hal ve hareketlerine dikkat etmediği için sürekli eleştiri alacağına yorumlanır. Yaşlı bir bayanın etek giymesi evlatları ile arasında kısa süren kırgınlıkların söz konusu olacağına yorumlanır. Uzun kot etek giymek evlilikte saadetin ve uzun yıllar mutlu bir beraberliğin tabiridir. Uzun etek giyen yaşlı kimseler umreye giderler. Erkekler için de iman güçlerinde artış manasına gelir ve erkeklerin uzun kot etek giydiklerini görmeleri, edepli, ahlaki açıdan herkesin beğenisini toplayan iyi kalpli bir eşe alamettir.

Rüyada Kısa Kot Etek Satın Almak

Erkekler için kısmet kaybı anlamına gelir ve bekar bayanlar için de ayran gönüllü olmaları yüzünden bir türlü ilişkilerinde dikiş tutturamayacaklarına, sürekli başkalarında kabahat bulmaktan kendi kusurlarını göremeyeceklerine yorumlanır. İstenmeyen bir kavganın ortasında kalmak, geç bulunan bir kısmeti çabucak kaybetmek şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Eski Kot Etek Görmek

Daha önce denediği yoldan bir kez daha geçen kişilerin gereken dersi alamadıkları için hayatta bit türlü istikrar gösteremeyeceklerini, iş konusunda kariyer yapmak için geç kalınacağını işaret eder. Eski kot etek, kişiye acı veren geçmiş olayların yeniden gündeme gelmesi yüzünden geçirilecek sıkıntı dolu zamanların da delaletidir.

Rüyada Kot Etek Görmenin Psikolojik Yorumu

Havai ve bir o kadar maceracı bir kişiliğin ifadesidir. Kendisini yetişkin olarak nitelendirmeyen ve sürekli ergenmiş gibi davranan kişilerin düştükleri komik durumun da sembolü olarak değerlendirilebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!