RuyaTabirleri.com

Rüyada Kot Görmek

Rüyada kot görmek, kişinin iş konusunda çok disiplinli ve programlı bir şekilde hareket etmesinden dolayı nihayet beklediği sonuçları almaya başlayacağını, özellikle yaptığı yatırımların geri dönüşleri ile ilgili pek çok iyi gelişme yaşayacağını, sahip olduğu malların ve paranın daha da artacağını, zengin, müreffeh bir hayat yaşayacağını alamet eder. İş yaşamında olacak güzel gelişmelerin kişinin özel hayatına da çok olumlu bir şekilde yansıyacağını ve mevcut sorunların sona erip, yeniden huzur dolu günler yaşanacağını da ifade eder. Kot gören kimseler yaşamlarının sonuna kadar istedikleri kalitede ve standartta bir hayata sahip olacakları gibi, aile içinde de her şey istedikleri gibi olur.

Rüyada Kot Pantolon Görmek

Yoğun, yorucu bir iş yaşamına sahip olunacağını ancak kişinin kendisine nefes alacak güzel ortamlar yaratacağını, aile ve arkadaş çevresi tarafından güzel sürprizler yapılacağını ifade eden rüya, yaşamın keyifli yönleriyle tanışmanın, çevre değişikliği nedeni ile kişinin iş hayatına önemli katkılarda bulunacak durumlar içinde olmanın da alametidir. Kot pantolon aynı zamanda güçlü biri olmanın da işaretidir ve güçlükler karşısında hiçbir zaman yılmayan insanları temsil eder.

Rüyada Kot Pantolon Almak

Hayat standardını yükseltecek ve kişinin hayatına çok önemli katkılarda bulunacak gelişmelere, iş konusunda verilecek kararların hepsinin hayırla sonuçlanacağına, öğretimini yeni bitiren kişiler için maceralarla dolu, kariyer olanakları olan, iyi gelir getiren işler yapılacağına alamettir. Kot pantolon alan kişi bekar biri ise, kendisinden yaşça küçük biriyle evlilik yapar.

Rüyada Kot Görmenin Psikolojik Yorumu

Rahatlık isteğinin ifadesi olan rüya, kişinin hayatına yönelik yeni düşünceler içinde olduğuna, kendisini sıkan ve üzen kişilerden veya olaylardan uzak kalarak daha huzurlu ve mutlu bir yaşam sürme ihtiyacına işaret eder. Yalnızlık çeken kimselere de alamet olan rüya, her işini kendisi gören, sıkıntılarını paylaşmayan insanların psikolojilerini de sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!