RuyaTabirleri.com

Rüyada Kot Pantolon Görmek

Rüyada kot pantolon görmek, iş hayatında çok büyük başarılara imza atan rüya sahibinin, yüklü miktarda paraya ve mala sahip olacağına, işyerinde üst düzey görevlerde bulunacağına, bu sayede çok rahat bir şekilde çalışacağına, iş hayatındaki bu rahatlığın aile hayatına yansıması sayesinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına, sorunların ve kırgınlıkların son bulacağına, aile bağlarının gün geçtikçe daha da güçleneceğine ve çok huzurlu bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Rüyada Kot Pantolon Giymek

İş hayatında başarılı olan rüya sahibinin, burada kazandığı paralar ile kendisine eğlence olacak yeni faaliyetlerde bulunacağına, farklı şeyler deneyeceğine, çok büyük yenilikler yapacağına ve her zaman çok daha akıllıca düşünüp kendisini geliştireceğine alamet eder.

Rüyada Kot Pantolon Denemek

İş hayatında yeni iş kollarına girmek için çeşitli çalışmalar yapıldığına, yeni projelerin ortaya konulduğuna ve bu çalışmalar biter bitmez çok güzel ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, bu çalışmalardan çok büyük kazanç sağlanacağına ve yeni yatırımlar gerçekleştirileceğine işaret eder.

Rüyada Kot Pantolon Aldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, çalışma hayatında kazandığı başarılar sayesinde artık daha rahat bir şekilde adımlar attığına, aile hayatında huzuru ve sevgiyi bulduğuna, çok mutlu olduğuna ve eşine sürekli yeniden âşık olup onu çok sevdiğine rivayet eder.

Rüyada Kot Pantolon Hediye Almak

Yakın bir zamanda gerçekleştireceğine çalışmalar ile çok büyük kazançlara ulaşacak olan rüya sahibinin, iş hayatında hergün yeni işler için planlar kurduğuna yorulur. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, yakında çocuk sahibi olacağına ve aile içinde gün geçtikçe yeni mutluluklar bulacağına yorumlanır. Sosyal hayatta çok iyi, dürüst ve yardımsever biri olunduğu için etraftaki insanlardan her konuda her zaman çok büyük destek görüleceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kot Pantolon Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ahmet BAZ (01 Aralık 2014 saat: 11:03)

    Rüyamda cumhurbaşkanımız Sn. Erdoğan’ı genç bir kızla evlendirdik. Muhterem eşleri Emine hanım da bizimle birlikteydi ve O da bizinle aynı şekilde katkıda bulundu. Gelini getirip bıraktıkdan sonra C. Başkanımızla konuştum. Bana sen hala aynı markette misin diye sordu. “Halbuki ben Tarım Bak. dan emekliyim , bunu kendisine söylemiştim yanlış mı hatırladı, karıştırdı mı?” diye düşünüyorum rüyamda. Sonunda evlerinden (sanırım Saraydı) çıkarken Eşleri Emine hanım bana bir kemerli(giymeye hazır) kot pantolon hediye etti. Sanırım çok az giyilmiş bir pantolondu ve Oğulları Bilal’e ait olabilirmiş.

  2. tuna (20 Eylül 2014 saat: 17:43)

    iyi günler diliyorum.yaklaşık iki aydır görüşmediğimiz ilişkimize ara verdiğim sevdiğim insanı ruyamda gördüm.Rüyamda, bana iki adet kot pantolan almış ve göndermiş kotların biri siyah birisi de maviydi ve üzerlerine kendi el yazısıyla mektup yazmış kurşunkalemle, beni telefonla arama ve de sakın mesaj atma seninle artık görüşmek istemiyorum diya yazmış bende ağlayarak şaşkınlık içinde okudum siyah koyun üzerini okurken daha bitmedi yazdıklarım mavi kotun üzerinide oku dedi. yorumlarınız için teşekkür ediyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,