RuyaTabirleri.com

Rüyada Kötü Arkadaş Görmek

Rüyada kötü arkadaş görmek, başa gelecek bir olayın, yaşanacak kötü bir tecrübenin kişiye çok şey öğreteceğine ve kendi yaptığı hataları da fark edeceğine, edindiği deneyimi gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına alamettir. Rüya sahibinin sahip olduğu arkadaş çevresiyle ilgili bazı değişiklikler yapmak üzere olduğunu da bildirirken, bir arkadaşın kötü niyetle söylediği yalanları yakalamak, fitne fikirleri olan, kişinin huzuruna ve aile saadetine göz koyan birinden kurtulmak anlamına da gelir. Kötü arkadaş görmek, kısa bir süreliğine üzüntü yaşansa da kişinin kendisini hemen toparlayacağına ve hayatına daha sağlıklı, daha mutlu, huzurlu şekilde devam edeceğine iş alanında da yeni başlangıçlar yapacak denli motivasyonunun kuvvetleneceğine tabir edilir.

Rüyada Kötü Arkadaş Yüzünden Kavga Etmek

Biriyle kötü bir arkadaş nedeniyle kavga etmek, gerçek hayatta da işlerin bozulmasına, araya giren kimseler nedeniyle evde veya özel hayatta sevilen kişiyle ters düşmeye yorumlanır. Aileden gelen bir nasihati dinlemeyen rüya sahibinin, kısa bir süre sonra pişmanlık duyacağını ve aile büyüklerinin öngörülerinin haklı çıkacağını bildirir. Yanlış kişi ya da kişilerle kurulacak bir ortaklığın uzun sürmeyeceğini, kişiyi aldatma yoluna giden bu kimseler yüzünden maddi kayıplar yaşanacağını ifade eder.

Rüyada Kötü Arkadaşla Ortak Olmak

Hayra yorulmaz ve yapılacak bir girişimin hiç de kişinin beklediği gibi sonuçlanmayacağını, kişinin fazlasıyla iyi niyetli davranmasından ötürü kullanılacağını ifade eder. Başkalarına çok çabuk kanmanın neticesinde işlerde süreklilik sağlayamamak, herkese el uzatmaya çalışmak nedeniyle maddi durumunu bozmak ve toparlayamamak şeklinde yorumlanan rüya, bulunulan çevrenin kişiye fayda sağlamadığını, görüşülen kişilerin yeniden gözden geçirilmesinde fayda olduğunu da bildirir.

Rüyada Kötü Arkadaş Görmenin Psikolojik Yorumu

Kötü arkadaş genellikle bilinçaltından geçen ve kişinin zaman zaman hayat düzeninden sapmasına neden olan aşırı duyguların temsilidir. Uç fikirlere sahip olmak, insanların doğru bulmadığı işlere ilgi duymak gibi anlamlara da gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!