RuyaTabirleri.com

Rüyada Kötü Görmek

Rüyada kötü görmek, uğursuz bir insanla tanışmanın, bu kişinin verdiği zarar sonucunda kişinin hayatının istenmeyen şekilde sıkıntılı bir sürece girmesinin işaretidir. Kötü görenler belaya bulaşır veya bela içinde olan bir kimseye yardım edeyim derken kendileri de o belaya bulaşırlar. Genellikle iyi bir yorumu olmayan rüya, yapılacak hatalardan alınacak dersleri ve gelecekte duyulacak pişmanlıkları işaret eder. Kötü görmek düşman sayısının artış gösterdiğine, kişinin işlerinin yolunda gitmesi ve zenginleşmesiyle doğru orantılı olarak kendisini çekemeyen, mutsuz olan insanların da arttığını işaret eder. Aile içinde dahi kişiye kötülük etmek isteyen, dedikodusunu yapan akrabaların varlığına alamet olan rüya, dikkatli olmak gerektiğini, özellikle bu dönemde yeni tanışmalara daha mesafeli yaklaşarak tedbirli olmak gerektiğini ifade eden uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Kötü Olduğunu Görmek

Kendisini kötü biri olarak veya birine kötülük yaparak gören kişilerin bir an önce Allah’a sığınarak af dilemeleri ve yaptıkları yanlışların farkına vararak düzeltmeleri gerektiğini işaret eder. Kötü biri olduğunu görmek, istenmeden de olsa hak yemek veya birinin hakkını gasp ederek, o kişiyi zor bir durumda bırakmak, başkasının parasını harcamak, el koymak ya da o kişiye hak ettiği para veya malı vermemek şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Kötü Muamele Görmek

Kendisine kötü davranıldığını, hakarete uğradığını ya da işkenceye maruz kaldığını gören kişiler gerçek hayatlarında düşmanlarından gelen bir zararla karşılaşırlar. Bu rüyayı tersine yormak da mümkündür ancak kesinlikle bir uyarı olarak ele almak gerekir ki, kişinin kendisine zarar verebilecek olan kimselerin farkına varması gerektiğinin altını çizer. Beklenmedik bir dosttan ya da arkadaştan gelecek kötü bir hamleye alamettir.

Rüyada Kötü Görmenin Psikolojik Yorumu

Kötü görmek, psikolojik olarak geçmişinde yaşadığı kötü olaylardan sonra herkese kuşku içinde bakmak anlamına gelir. Aşırı derecede septik davranan rüya sahibinin dostlarından bile kuşku duyduğuna, menfaat ilişkileri kurmak istediklerine inandığına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kötü Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Leyla (07 Temmuz 2016 saat: 09:49)

    Rüyamda karne gününù görüyordum herkes karnesını almayı beklıyordu. Herkese karneler dagıtıldı fakat ben cok kotu bı karne notu almştım bunu ogretmenıme soyledım ogretmen defalarca bana hayır dogru not bu dedı yanlıslık yok dedi. Tekrar ogretmenın yanına gıttım yanlıs bastırildıgı ve kendmın yuksek bır not bekledgımı soyledm sonunda o da farkedyodu ve bana farkettğm icın defalarca tesekkur edıp bunu duzeltyordu ben de o sırada sevdıgım kısıyı dusunuyordum ona yetısıp karnemı gormesını saglıcaktm ama nerde oldugunu goremedm eve gıdecektık en yakin arkdasım ogretmenımin bana gonderdıgı karneyi katlayıp burusturarak getırmstı bende buna cok kıziyordum sonra bazı aksilikler oluyodu ve servısle eve donemyoduk. Yurumek zorunda kalıyoduk ben ablam ve arkadasim yuruyoduk kopekler bızı kosturmaya başlıyodu bız de hemen bır eve saklandk cici annemın evi çıkiyordu bize cok ıyı davranyordu bu ne anlama gelyor lutfen açıklarmısınz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,