RuyaTabirleri.com

Rüyada Kötü Haber Almak

Rüyada kötü haber almak, gerçek hayatınızda da hoşlanmadığınız birtakım durumlar yaşamak zorunda kalacağınıza, bazen de sıkıntı ve stresli geçecek bir döneme işarettir. Kötü haber alan kişi, özel hayatında üzüleceği bir olay yaşar. Kötü haber vermek, sizden kaynaklanacak bazı sorunlara ve sizin elinizle gerçekleşecek can sıkıcı olaylara yorumlanmaktadır. Rüyada sevinçli bir haber almak ise müjdeye, sevince, iç huzuruna, sıkıntılardan arınmaya yorumlanır. Rüyasında sevdiği birisinden kötü bir haber alan kimse, kısa süreli bir sıkıntı yaşar; fakat bu sıkıntısı sevdiği insanların yardımı ile çözüme kavuşur. Düşmanınızın size kötü haber vermesi ondan gelecek bir bela anlamındadır.

Rüyada Haber Almak

Rüyada haber almak farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyasında haber alan kimse, dünyada sevindirici bir olayla karşılaşır bu rüya müjde ve rahatlama anlamına gelir. Rüyada bir çocuğun veya ölmüş bir kimsenin verdiği haber aynen çıkar. Ölmüş bir kişinin size kötü haber vermesi, o habere benzer bir olay yaşayıp üzüntü çekeceğiniz anlamındadır. Ölmüş bir kişiden güzel haber alan dünya mutluluğunu yakalar ev isteklerine kavuşur. Rüyanızda uzaklardan haber almanız, yine uzun bir yere yolculuk etmeye; annenizin size haber vermesi, hiç beklemediğiniz bir yerden gelecek sevindirici bir habere yorumlanır.

Rüyada Haber Vermek

Rüyada birisine herhangi bir konuda haber vermeniz, ilim öğrenmeye, o kimse ile beraber yapacağınız önemli bir işe, sırları söylemeye veya verilen bir emanete ihanet etmeye işarettir. Rüyasında iyi haber veren kimse güzel ameller işler ve güzel sözler söyler.

Rüyada Kötü Haber Almanın Psikolojik Tabiri

Rüyada kötü haber aldığını gören kimse, gerçek hayatında olaylara ve yaşadıklarına daima karamsar bir ruh hali ile yaklaşan ve birçok konuda ümitsizliğe düşen ve her zaman başına kötü bir şeyler geleceğini düşünen birisidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kötü Haber Almak Hakkındaki Rüyalar;

 1. Kübra (02 Şubat 2015 saat: 22:32)

  Annem rüyasında bir tanıdığının ona kızın internette birileriylemi mesajlaşıyor telefondan mı ne kötü birisiyle mesajlaşıyor tehtit ediyor onu kötü şeylere bulaşmış demiş
  Ve bundan bir süre öncede yine rüyada başka bi arkadaşı kızın internette sapıkça terbiyesizce sayfalara giriyormuş fotoğrafları varmış açık nasıl soyluycektik bilemedik herkez duydu çok üzüldü sana demiş annem sürekli benimle ilgili böyle şeyler geliyo ve beni sorguluyo rüya sadece yani nedir bu rüyaların anlamları ?
  Teşekkür ederim.


 2. Kübra (02 Şubat 2015 saat: 22:33)

  Annem rüyasında bir tanıdığının ona kızın internette birileriylemi mesajlaşıyor telefondan mı ne kötü birisiyle mesajlaşıyor tehtit ediyor onu kötü şeylere bulaşmış demiş
  Ve bundan bir süre öncede yine rüyada başka bi arkadaşı kızın internette sapıkça terbiyesizce sayfalara giriyormuş fotoğrafları varmış açık nasıl soyluycektik bilemedik herkez duydu çok üzüldük sana demiş ve boyle bi ruyadan bi kere daha görmüstü annem sürekli benimle ilgili böyle şeyler görüyor ve beni sorguluyo rüya sadece yani nedir bu rüyaların anlamları ?
  Teşekkür ederim.


 3. merve (22 Mayıs 2015 saat: 09:07)

  rüyamda ben uyurken bir telefon geliyo uyanıyorum telefona bakıyorum eski sevgilim arıyo merakla açıyorum sesi çok kötü geliyo ve bana kaza geçirdiğini söylüyo ne kazası olduğunu bilmiyorum soramıyorum oda bişey söylemiyo daha sonra hiç konuşmadan kapatıyoruz ben çok panikliyorum elim ayağım titriyo. rüyanın hepsi bu kadar daha sonra uyandım başına kötü bişey gelmiş olmasından endişeleniyorum.


 4. Emma (04 Ekim 2015 saat: 10:42)

  Rüyada Cumhurbaşkanın bize verılen haber bizi çok üzdü.oğlum bu sene okulu bitıryor ama Cumhurbaşkanın karar verdı bir yıl daha okunacak.uzun bir tartıştım onunla ve rica ettım ama cevap olumsuzdu.bu kararının sebepti de-çocuk Rüyayı bir kaç kez çıkış yaptı .ama orda anneannesi var dedım.yıne de cevap olumsuz.çok üzüldüm rüya da


 5. Beyza (21 Ocak 2016 saat: 08:42)

  Rüyamda Istanbuldan evime gidiyordum otobüsteydim ve sevdiğim çocuğun en yakın arkadaşı da aynı Otobüste diğer cam kenarında telefonda konuşuyordu kalacak yeri olmadığını söylüyordu ve ben de istersen bana gelebilirsin annem evde yok dedim. Sonra taksiyle evime çıktık biraz sohbet ettik tam net hatırlamamakla beraber uzun uzun konuştuk.sonra ben yorgan almaya başka odaya gittim. Geldiğimde ağlıyordu. Sizin iş olcaktı ben istemediğim için olmadı. Oğlum istanbuldayız sevgilin olmasın dedim diyordu. Sen öok iyi kızmışsın hakkını helal et. Söz veriyorum ben onunla konuşcam sana mesaj atcak dedi. Sonra da bana uzun uzun kendi kız sorunlarından bahsetti. Sonra rüyamda yıllar Sonrasını gördüm bana anlattığı kızla evlenmiş kızı olmuş ben se sevdiğim beyle evlenmişim.


 6. Fatih (28 Haziran 2016 saat: 06:47)

  Önce güzel biriz bir camdan atladı sonra yanıma doğru yürüdü bana baktı ne o atladıgımımı gördün bana bakıyorsun derken bana çarptı ben dengemi kaybettim ve düştüm sona bu ne güzel kız dedim be birbirimize bakarak uzaklaştık sonra abir yerde oturuyor arkadaşlara birşeyler anlatıyordum telefonum çaldı annem aradı oğlum yetiş dedi gözümü kaybettim dedi yerimden fırladım çıktım sonra babamı gördüm hadi eve gidelim araba şurada dedim babam sen git ben burdan giderim dedi ben eve giderken bir başka eve gittim orda kızlar verdı biri bana sarıldı sonra beni öpmeye yeltendi ama kocam kızar dedi sonra saka saka desin benimle oynamaya başladı bende güsulluk oldum ve o an uyandım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,