RuyaTabirleri.com

Rüyada Kötü Haber Almak

Rüyada kötü haber almak, gerçek hayatınızda da hoşlanmadığınız birtakım durumlar yaşamak zorunda kalacağınıza, bazen de sıkıntı ve stresli geçecek bir döneme işarettir. Kötü haber alan kişi, özel hayatında üzüleceği bir olay yaşar. Kötü haber vermek, sizden kaynaklanacak bazı sorunlara ve sizin elinizle gerçekleşecek can sıkıcı olaylara yorumlanmaktadır. Rüyada sevinçli bir haber almak ise müjdeye, sevince, iç huzuruna, sıkıntılardan arınmaya yorumlanır. Rüyasında sevdiği birisinden kötü bir haber alan kimse, kısa süreli bir sıkıntı yaşar; fakat bu sıkıntısı sevdiği insanların yardımı ile çözüme kavuşur. Düşmanınızın size kötü haber vermesi ondan gelecek bir bela anlamındadır.

Rüyada Haber Almak

Rüyada haber almak farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyasında haber alan kimse, dünyada sevindirici bir olayla karşılaşır bu rüya müjde ve rahatlama anlamına gelir. Rüyada bir çocuğun veya ölmüş bir kimsenin verdiği haber aynen çıkar. Ölmüş bir kişinin size kötü haber vermesi, o habere benzer bir olay yaşayıp üzüntü çekeceğiniz anlamındadır. Ölmüş bir kişiden güzel haber alan dünya mutluluğunu yakalar ev isteklerine kavuşur. Rüyanızda uzaklardan haber almanız, yine uzun bir yere yolculuk etmeye; annenizin size haber vermesi, hiç beklemediğiniz bir yerden gelecek sevindirici bir habere yorumlanır.

Rüyada Haber Vermek

Rüyada birisine herhangi bir konuda haber vermeniz, ilim öğrenmeye, o kimse ile beraber yapacağınız önemli bir işe, sırları söylemeye veya verilen bir emanete ihanet etmeye işarettir. Rüyasında iyi haber veren kimse güzel ameller işler ve güzel sözler söyler.

Rüyada Kötü Haber Almanın Psikolojik Tabiri

Rüyada kötü haber aldığını gören kimse, gerçek hayatında olaylara ve yaşadıklarına daima karamsar bir ruh hali ile yaklaşan ve birçok konuda ümitsizliğe düşen ve her zaman başına kötü bir şeyler geleceğini düşünen birisidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!