RuyaTabirleri.com

Rüyada Kötü Huylu Erkek Görmek

Rüyada kötü huylu erkek görmek, keyif kaçıracak sözler duyulacak bir arkadaşa, bu kimse yüzünden laf işitmeye veya mahcup duruma düşmeye yorumlanırken, kötü arkadaşlıklar kurulduğunu, vefasızlıklarla karşılaşılacağını, hayal kırıklığı ve üzüntü duyulacağını tabir eder. Yanlış bir harekete maruz kalmak veya fitne yaratan biriyle arkadaşlık kurmak nedeniyle insanların gözünde değer kaybetmek, isminin karışacağı bir dedikoduyu temizlemek için uğraşmak anlamındadır. Kişinin edindiği yeni çevreyi onaylamayan aile üyeleri ile de arasının açılacağını, ev halkıyla ters düşeceği gibi, eski dostlarının ikazlarına alınganlık gösterip küslük yaşayacağına tabir edilir. Bekar bir bayan bu rüyayı görürse, hayatına girecek kişinin kendisine zulmeden, baskı yapan, aşırı kıskanç ve dediğim dedik biri olacağına, rüya sahibinin isteklerine, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine, sadece kendisini düşüneceğine delalet eder.

Rüyada Kötü Huylu Kadın Görmek

Hane içinde sürekli başkalarının sözleri, dedikoduları veya asılsız konuşmaları yüzünden sorunlar yaşayacak olan rüya sahibinin, insanlara doğruyu anlatmak için fazlasıyla zaman kaybedeceğine, işine gücüne adapte olmakta zorlanacağına yorumlanır. Hoşa gitmeyen davranışları olan biriyle evlenmek veya nişanlanmak nedeniyle sıkıntı yaşamak, yalanlarla karşılaşmak, ilişkisinde güven sorunu nedeniyle zor günler geçirmek demek olduğu gibi, evli kimseler için eşlerinin ilgisizlikleri yüzünden gözlerinin dışarı kayacağının da tabiridir.

Rüyada Kötü Huylu Erkekle Evlenmek

Aşk hayatında aradığını bulamamak ve karşısına çıkan kötü kısmetler nedeniyle hayata küsmek, hayatını yalnız geçirmeyi düşünerek karamsarlaşmak manasına gelen rüya, şanssız bir dönemde olunduğunu ancak bu sürecin kalıcı olmayacağını haber verir. Kişinin bazı hatalarından ders almasına neden olan olumsuz durumların içinde olacağına, başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına yorumlanır. Dostları ve arkadaşları iyi seçmek, her ortama girmemek anlamında da bir uyarı olarak görülmelidir.

Rüyada Kötü Huylu Erkek Görmenin Psikolojik Yorumu

Başa çıkmakta zorluk çekilen veya laf anlatılamayan, aşırı inatçı ve bencil tutumları olan biri yüzünden kişinin günlük hayatında sorunlar yaşadığını ve bu kimseyle yollarını ayırmak istediğini bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!