RuyaTabirleri.com

Rüyada Kötü Kadın Görmek

Rüyada kötü kadın görmek çeşitli hallerde yorumlandığı için rüyanın diğer öğelerine de bakmak gerekir. Genel açıdan bu rüya kişinin yakınlarında fitneci birinin varlığına dikkat çekerek, bu kimseyle ilgili yakın zamanda yaşanacak bir olumsuzluğa da işarettir. Görülen kişi eğer tanıdık ise, o kimsenin başına gelen bir sıkıntıdan haberdar olmak suretiyle şaşkınlık yaşanacağına yorulur. Karmaşık bir dönem geçirileceğini fakat bu dönemin aslında kişiyi olgunlaştıracağını, hayatındaki bazı olumsuzlukları fark etmesini sağlayacağını, gözünü açacağını söylemek doğru olur. Yani yaşanan sıkıntıların aslında kişinin gelecekteki hayatı için çok önemli tecrübelere neden olacağını bildirir. Kötü kadın, alınacak haberlerde veya duyulan dedikodularda gerçek olmayan bilgilere itibar edilmemesi gerektiğinin altını çizerek, kişiye özel hayatı ile ilgili konularda herkesle konuşmaması gerektiğini de ifade eder.

Rüyada Kötü Kadınla Kavga Etmek

Kötü bir kadınla kavga ettiğini görmek tersine yorumlanır ve aslında kişinin hiç beklemediği, çok önem vermediği yahut samimi olmadığı birinden göreceği yardımla şaşıracağını işaret eder. Umulmadık iyiliklerin, sürpriz gelişmelerin habercisi olan rüya, ön yargılardan uzak, nesnel bakış açısı ile hareket edilmesi suretiyle çatışmalardan, problemlerden uzak kalınacağını tabir eder.

Rüyada Yaralı Kötü Kadın Görmek

Görülen kadının bedeninde kan izi varsa veya kanlı bir yara görülüyorsa gelecek bir haberin kişide telaşa neden olacağını ancak kötü sonuçları olmayacağını, kansız bir yara görülüyorsa etrafındaki kişilerin gizli kapaklı işlerini fark ederek rahatsız olmayı ifade eder. Yaralanmış kötü bir kadını hastaneye götürmek ise rüya sahibinin her zaman adil davranan biri olduğunu, bu özelliği ile çalıştığı firmada veya üstlendiği görevde takdir göreceğini, yakın zamanda terfi alacağını bildirir.

Rüyada Kötü Kadın Görmenin Psikolojik Yorumu

Çocukluk dönemlerine gönderme yapan rüya, kişinin o yıllarda hayatındaki bir kadın figüründen çok etkilendiğini ve hatta bu kişiden korktuğunu yahut çekindiğini ortaya koyar. Aşırı despot, disiplin konusunda taviz vermeyen aile üyelerinden birini de temsil eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!