RuyaTabirleri.com

Rüyada Kötü Koku Görmek

Rüyada kötü koku görmek, hoşa gitmeyecek bazı davranışlarla karşılaşmak ve çok güvenilen kimselerin rüya sahibinde kuşkuya yol açacak bazı hareketlerde bulunması sonucu yaşanacak tatsız bir atmosferi işaret eder. Çalışan kimseler için işyerlerinde oluşacak bazı gerginliklerin veya işten çıkarılma riskinin artması ve kişide aşırı stresli bir ruh hali oluşması şeklinde de tabir edilir. Hem iş, hem de özel yaşamında kişiyi endişeye sevk edecek bazı gelişmelerin yaşanması ve olaylara aşırı kuşkucu bir yaklaşım içine girmek şeklinde de tabir edilir. Düşmanı olanların kendisine zarar vermek isteyen bu kimselerin bazı planlarından haberdar olması ve uyanık kalarak olayları akıllıca bir hamleyle bertaraf edeceğini de bildirir.

Rüyada Evde Kötü Koku Duymak

Evin içinde kötü koku duyan kimseler aileleri içinde uzun süredir dolaşan bir dedikodunun aslını öğrenen rüya sahibinin kendisi hakkında olumsuz söylemlerde bulunan kişilere karşı mesafe koyacağına ve uygun bir zamanı kollayarak o kimselere gerçek fikirlerini söyleyeceğini de bildirir. Evde kötü koku duymak genellikle hane içinde sıkıntıya neden olacak bazı söz ve davranışlara tabir edilir.

Rüyada Kötü Koku Saçmak

Kişi kendisini kötü kokarken ve etrafına da bu kötü kokuyu yayarken görürse bu durumda sakladığı bazı işlerin veya işlediği kabahatlerin gün ışığına çıkacağına, kendisi hakkında olumlu düşünceleri olan insanları hayal kırıklığına uğratacağına alamet eder. Küfürlü konuşmalar yapan rüya sahibinin günaha girdiğini ve başkalarının gıybetini yaptığı için etrafında güvensiz biri olarak bilindiğini de ifade eder.

Rüyada Kötü Koku Görmenin Psikolojik Yorumu

İç dünyasında kimselere anlatmadığı fantezilere sahip olan ve cinsel yaşamında eksiklikler yaşayan kişilerin psikolojilerini temsil eder. Kötü koku başkalarının sırlarını veya gizli işlerini öğrenmek konusunda aşırı istekli ve meraklı olmanın da sembolüdür. Sevdiği kimselerin kötü yanlarını görmeyen ve her koşulda onları yücelten kimselerin takıntılı sevgilerinin de tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kötü Koku Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Mustafa (23 Aralık 2016 saat: 01:00)

    Selam rüyamda kayın pederimin evine gittim evi çok kötü korkuyordu mutfağında siyah kazanlardan yemek pişiriyorlardı yabancı bir kadın kayın valideme saldırdı ben aralarına girdim sonra o kqdın benimle kavga etmeye başladı bana saldırdı spnra kayın babam ve kayın validem ben o kadınla kavga ederken beni orada bırakıp ızakşıp gittiler sonra uyanmışım

  2. adem (03 Ağustos 2016 saat: 07:28)

    Slm ben ruyami anlatiyorum. Toplu insanlarin oldugu bir yerdeydim yanimda bi insan vardi bi makinadan kotu kokular geliyordu beraber makinanin o kismini temizlemeye gidiyorduk benim boyum ywtismiyordu temuzlemek icin o adam bana hep yardimci oluyordu disli kisminin uzerinde bi pislik vardi onu temizledikten sonra o makinadan aldigi bir tane antep fistigini bana verdi ben onu yedim antep fistiginin ustu kuru alt kismi yasti tadi hafif aciydi sonra esimle bulustum esimin calistigi ilceye bi islem icin gittik yolda giderken bebek arabasi icinde twrkedilmis erkek bebek gordum ve esime ne kadar tatli oldugunu cok sevimli oldugunu onu evlatlik alalim mi diye sordum esim cvb vermedi kendi isini yapmaya calisiyordu bende be ege baktim hep ruyam bu kadar

  3. Elfsnd (13 Temmuz 2016 saat: 09:26)

    Bisiklet üzerine binmiş bir köpek yoluma çıkıyor. Sabah çok erken bir saatte hem de. Annem arabayı alıp halasını eve bırakmaya gidecekmiş biz de babamla eve yürüyecekmişiz o anda bisikletteki köpek önüme geliyor büyükçe iri bir hayvan. Sonra da küçük bir süs köpeği geliyor ikisinde de hastalık var. Baş kısmında yeşil yeşil yaralar ve çok iğrenç, pis bir kokuya sahipler. Köpeklerden korkarak yanlarından geçmeye çalışıyorum. Benim geçmeme izin vermiyorlar babam beni büyük olan köpekten koruyor annem de süs köpeğini benden uzaklaştırmaya çalışıyor ama uzaklaşamıyorum hepimiz orada kalıyoruz.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,