RuyaTabirleri.com

Rüyada Kötülük Görmek

Rüyada kötülük görmek, iki şekilde tabir edilir. Bazen iyilik, hayır ve güzellik bulmaya ve aynı zamanda başkalarına faydalı olmaya alamet ederken bazen de gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibin başına gelecek musibetlere, kötü olaylara, uğursuzluklara, şanssızlığa ve talihsizliğe rivayet edilir. Bu rüya bazen tam aksi şekilde bazen de olduğu şekilde yorumlanır.

Rüyada Birine Kötülük Yapmak

Rüyada birine kötülük yapmak, rüya sahibinin kutsal kitaba karşı geleceğine, onun yasaklarını çiğneyeceğine, günahkâr olacağına, içine fesat düşeceğine, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına alamet eder. Kişi, öyle fena işler yapacak ki insanlardan helallik almayı başaramayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Dedikodu Yapmak

Rüyada dedikodu yapmak, rüyayı gören kişinin kendini çok çaresiz ve çok aciz hissedeceği bir olay yaşayacağına ve mağdur kimse durumuna düşeceğine işaret eder. Ne yapacağını kestiremeyecek kadar acz içinde kalmaya tabir edilir.

Rüyada Dedikodu Duymak

Rüyada dedikodu duymak da dedikodu yapmak gibi yorumlanır. Rüya sahibinin hayatının belki de en zor anlarından birini yaşayacağı ve kendini çok kötü hissedeceği anlamına gelir.

Rüyada İftiraya Uğramak

Rüyada iftiraya uğramak, rüyayı gören kişinin, ne yapsa da dinmeyecek kadar büyük bir acıya ve kedere düşeceğine, çok üzüleceğine, çok yıpranacağına ve bunun kendisini yaşlandıracağına işaret eder.

Rüyada İftira Atmak

Rüyada iftira attığını gören kişi, içine oturup kalacak ve kendine dert edineceği bir haber alacak ya da olay yaşayacak demektir. Rüya sahibinin iç dünyasını ve dolayısıyla da tüm hayatını alt üst edecek bazı tatsız durumların meydana geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yalan Söylemek

Rüyada yalan söylemek, bilinci yerinde olmayan, insanların acıdığı, üzüldüğü bazen de dalga geçtiği saf bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!