RuyaTabirleri.com

Rüyada Kova Görmek

Rüyada kova görmek, zorluk ve meşakkat anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatını kazanabilmesi için geçtiği zorlu yollara, işinin ağır ve zahmetli oluşuna tabir edilir. Geçim sıkıntısı yaşamamak için verilen insanüstü emeğe ve çalışma şartlarının ağırlığına işaret eder. Rüyada kova görmek, bazen de rüyanın niteliğine ve durumuna göre yorumlanır.

Örneğin kovanın ağzına kadar dolu olması, şans, kısmet, bereket ve mutluluk anlamına gelirken, dolu olmayan yani bomboş bir kova görmek, maddi anlamda önemli oranda güç kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Kovayla Su Çekmek

Rüyada kovayla su çekmek, rüya sahibinin maddi anlamda ileride çok güçlü olacağına işaret eder. Büyük zenginlik olarak değerlendirilir ve rüya sahibinin maddi kazancının ömrünün sonuna değin rahat şekilde yaşayabileceği kadar dolgundur denir.

Rüyada Kova Taşımak

Rüyada temiz ve yeni bir kova taşıdığını görmek, esenlik bulmaya işaret eder. Rüya sahibinin borçlarından kurtulmasına, rızkında ve kazancında bereket olmasına işaret ederken, kirli ve eski bir kova taşımaksa tam tersi şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin yokluğa düşeceğine, fakirlik yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Su Kovası Görmek

Rüyada su kovası görmek pek de iyi şekilde ifade edilmez. Kişinin kazancından dolayı hiç de ödemekle mükellef olmadığı vergiler ödemek zorunda kalacağına ve bu duruma çok öfkeleneceğine tabir edilir. Su kovası bazen de rüya sahibinin çevresindeki faydacı kişilerin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Kova İçinde Balık Görmek

Büyük kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin büyük oranda gelir elde edeceği şeklinde yorumlanırken aynı zamanda da pek çok yeni fırsat kapısı olarak değerlendirilir. Bu rüya bir yandan da rüya sahibinin romantik günler yaşayacağına işaret eder. Kişinin kalbini çarptıracak ve heyecanlanmasını sağlayacak biri ile tanışacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!