RuyaTabirleri.com

Rüyada Kovalamak

Rüyada kovalamak, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri elde etmek istediği bir şeyi uzun bir süre geçmiş olmasına rağmen hala takip ettiğine, bu şeye sahip olana kadar peşini bırakmayacağına, bu yüzden çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığına, yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına ve içinde bulunduğu bu durumdan ötürü çok zor zamanlar geçirdiğine alamet eder.

Rüyada Kovaladığını Görmek

Uzun bir zamandan beri çok büyük hayaller kurduğu işte elde etmek istediği başarıyı bir türlü yakalayamayan rüya sahibinin, çok büyük bir çaba göstererek arzuladığı şeylere ulaşmak istediğine, eğer daha doğru ve kararlı adımlar atarsa çok büyük ilerleme kaydedeceğine yorulur.

Rüyada Adam Kovalamak

İş hayatında ya da sosyal hayatta gerisinde kalınmış olan kişilerin yakalanmaya çalışıldığına, bu yüzden çok büyük bir çaba sarfedildiğine, uzun bir zaman boyunca çalışılıp çabalandığına, çok büyük atılımlar yapılıp başarı kazanılmak istendiğine ancak herhangi şekilde bir adım atılamayacağına tabir edilir.

Rüyada Birini Kovalamak

İş hayatında borç verilmiş birisinin peşinden uzunca bir süreden beri koşulduğuna, borcunu ödemesi için çeşitli hamleler yapıldığına alamet eder. Rüyayı gören kişi eğer kovaladığı kişiyi yakalarsa borç verdiği paraya kavuşabilecektir. Ancak yakalayamazsa bu parayı herhangi şekilde geri alamayacağına delalet eder.

Rüyada Kovalayan Köpek Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar geçirdiğine, bu yüzden çok büyük üzüntüler ve maddi ve manevi problemler yaşadığına, bu durumdan kurtulmak için çok uzun bir süre boyunca çaba göstereceğine ancak iş hayatında kazandığı başarılardan ötürü kendisini kıskanan kişilerin yarattığı sorunlar yüzünden çok büyük bir zarar göreceğine ve bu yüzden neredeyse iflasın eşiğine geleceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kovalamak İle İlgili Rüyalar;

  1. Azra (10 Ocak 2015 saat: 09:53)

    Ben nisanliyim ve nisanlim burda degil yurtdisinda calisiyor..ruyamda dogum yaptigimi gordum ..ilk bir normal boyutlarda bebek daha sonra hamilelik falan olmadan kucucuk bi bebek daha doguruyorum ..bebekleri emziriyorum ..ve eve degilde baska birinin evine goturuluyoruz kalmak icin.nisanlim geliyor ve onun biri ile kovalastigini goruyorum ..bebekleri bırakıp nisanlimin kovaladigi kişiyi onunla yakalamaya calisiyorum ..sonra dogurdugum normal boyuttaki bebek onu emzirirken kan kusuyor..ama kucuk olan. Mışıl mışıl uyuyor diyorum..ruyada kimse bana yardim etmiyor kimse yanimda yok.sadece hastaneye bakmaya gelmis bir kac kişi bakip gidiyorlar..

  2. hakan (17 Ekim 2014 saat: 12:22)

    Rüyamda biriyle masada konuşuyoruz.bu kişi bizi is hayatında sıkıntıya sokan bir kişiydi. konusmaya başlıyoruz ve hoslanmayacagimiz bir şeyler söylüyor Daha konuşmamız bitmeden masadan kalkıyor ve kaçıyor.bizde kovalamaya başlıyoruz. En sonunda göl veya deniz gibi bir suya atlıyor bende peşine yetismeye calisiyorum o arada su anda hatirlayamadigim kisilet su tarafta diye yonlendiriyorlar. Bende suya atlıyorum. Yakaladıktan sonra boğarak öldürmeye çalışıyorum. Tam öldürecek iken Allah tan korktuğumdan dolayi kişiyi serbest bırakıyorum

  3. gülen altın (15 Haziran 2014 saat: 01:09)

    rüyamda hayır olsun bildiğim bir evde salonda masada bigisayar karşımda açık yanımda beyaz başörtüsüyle yanım vefat eden canım annem oturuyor.Daha sonra hiç sevmediğim abimin eşi üzerinde bornoz karşımda duruyor sonra mutfağa giriyor ama mutfakta lamba sönük.Elimde kapı anahtarları onu kovalıyorum ve benden oldukça korkuyor daha sonra balkona çıkıyoruz ayrıca annem yanımdaykende ikimizin üzerinde ışık yanıyor.teşekkürler yorumunuzu bekliyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,