RuyaTabirleri.com

Rüyada Kovalanmak

Rüyada kovalanmak, rüya sahibinin dillendiremediği ve içinde yaşadığı bazı duyguları olduğu şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi şüpheci, velveleci ve kuruntu yapan kimsedir. Şüphelerinde haklı olduğu kadar haksız olup yanıldığı da olur çünkü bu kişi her şeyden, deyim yerindeyse havadaki nemden dahi şüphelenir ve huzursuz olur.

Rüyada kovalanmak ayrıca, rüya sahibinin rahatsız olduğu, görüşmek istemediği ama yine de her gün yüz yüze gelmek zorunda kaldığı kişilere işaret eder. Rüya sahibi değil yüzünü görmek, adını bile duymak istemediği bu kişilerle hiç çaresiz her gün karşılaşmaktan dolayı büyük bir huzursuzluk içindendir ve bu durum onun hayatta en çok şikâyet ettiği konulardan biridir diye ifade edilir.

Rüyada Köpek Tarafından Kovalanmak

Rüya sahibinin kendisini çekemeyen komşularına, arkadaşlarına ve ticaret hayatındaki rakiplerine yorulur. Bu kişiler rüya sahibini düşürmek için her anını kollayarak, zayıf bir an yakalayıp, bunu kullanmayı hedefliyorlar demektir.

Rüyada Bıçakla Kovalanmak

Rüya sahibine karşı kötü niyetler besleyen ve onun zarar etmesi için uğraşan kimselerin varlığına delalet eder. Bu kişiler rüya sahibine kötülük yapmak için el ele vermişler demektir.

Rüyada Silahla Kovalanmak

Rüya sahibinin düşmanları olduğu anlamına gelirken, bazı acı gerçeklerle yüzleşmesi ve onlarla yaşaması gerektiğini de kabul etmesi olarak tabir edilir. Rüyada silahla kovalandığını gören kişinin üzerindeki kem gözlerden kurtulması için de bir türbeye gidip hocaya kendini okutması ya da kurşun döktürmesi gerektiği kanısı yaygındır.

Rüyada Kaçmak

Rüyada kaçtığını gören kişi, her türlü dertten, kederden, kötülükten, vicdansız kimselerden, hastalıktan ve kazadan uzaktadır. Bu kişi belalı kişilerden ve beladan uzak Allah’ına yakın, onun yolundan ayrılmaya, ona günahlarını af olması için her gün el açan kimsedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kovalanmak İle İlgili Rüyalar;

 1. gamze (23 Mart 2014 saat: 07:19)

  rüyamda elinde silah olan bir adam beni öldürmek istiyor. telefondaki kişi öldür emri veriyor. ben çok korkuyorum ve evin kapısı acık koşup ust kata çıkıyorum annem açıyor kapıyı kilitliyoruz,adamın elinde kapının anahtarı var acmaya çalışıyor biz kapıyı farklı yerdende kilitleyip kurtuluyoruz ama annem çok sakin ben çok korkmuş ve telaşlıyım. adamın gittiğini,polisi aradığımı göremeden uyandım.

 2. esra (20 Mart 2014 saat: 14:50)

  rüyada BİR KAÇ DAKİKA SONRA rüyada olduğumu anlıyordum şu bi kaç haftadır . hep rüyada olduğumu anladığım için hep dilek diliyorum bazen gerçekleşiyo. bulutların üzerine çıkmak istiyorum. ama rüyada bulutuhava çok korkunç olduğu için hep yok yok uçmayacağım diyorum veuçmayı kesiyorum. rüyada dua da istesem ediyorum dileklerim gerçekleşiyo.hatta bu sefer gıcık kaptığım kişileri rüyama davet edeceğim ve onları tokatlayacağım.
  istediğim yemekleride yiyeceğim
  siz de deneyin

 3. feyaz (25 Aralık 2013 saat: 22:25)

  rüyamda birçok fare gördüm bunlar siyahtı hepsi vahşiydi en ufak uysallıkları yoktu birbirlerinin tüylerini ağızlarıyla yoluyorlardı rüyanın sonunda en küçük fare beni kovalıyordu bende motorla kaçıyordum her arkama baktığımda duruyordu bakmadığım zaman kovalıyordu

  rüyamda birçok fare gördüm bunlar siyahtı hepsi vahşiydi en ufak uysallıkları yoktu birbirlerinin tüylerini ağızlarıyla yoluyorlardı rüyanın sonunda en küçük fare beni kovalıyordu bende motorla kaçıyordum her arkama baktığımda duruyordu bakmadığım zaman kovalıyordu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,