RuyaTabirleri.com

Rüyada Kovmak

Rüyada kovmak, rüyayı gören kişinin daha iyi bir hayatı olacağına, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, istediklerine daha kolay şekilde ulaşacağına ve tebrik edileceği girişimlerde bulunacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin geniş bir rızık elde edeceğine, yeni mallara kavuşacağına, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine ve herşeyin yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada Köpek Kovmak

Rüyayı gören kişinin kendisine hayır getirmeyecek işler yapacağı anlamına gelirken, dostunu düşmanından ayıramayacağına, düşmanını dost, dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine ve onlara aldanacağına rivayet edilir.

Rüyada Cin Kovmak

Rüyayı gören kişinin kendisine ayak bağı olan, arkasından dedikodusunu yapan, onu çevreye kötüleyen, zenginliğinden istifade etmeye çalışan bunu başarmak için de deyim yerindeyse bin bir takla atan, şekilden şekle giren birinin varlığına yorulur.

Rüyada Birini Kovmak

Rüyayı gören kişinin kendisini rahatsız ve huzursuz eden konularda açıkça fikir beyan edeceğine, duygularını açığa vuracağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine ve bu yönde davranacağına tabir edilir.

Rüyada Şeytanı Kovmak

Rüyayı gören kişinin kendisine zarar veren, başarılarını engelleyen, mutluluğuna mani olan alışkanlıklarından, duygu ve düşüncelerinden uzaklaşmaya karar vereceğine ve deyim yerindeyse kendisine karşı savaşacağına ve amacına da ulaşacağına alamet eder.

Rüyada Birini Evden Kovmak

Rüyayı gören kişinin yardımına ihtiyacı olan bir insandan hiçbir imkânını esirgemeyeceğine, onun için çok kıymetli olacak ve belki de hayati önem taşıyacak bir konuda kolay kolay kimsenin yapmayacağı bir şey yapacağına işaret eder.

Rüyada Arkadaşını Kovmak

Rüyayı gören kişinin birine dert yanacağına ya da sitem edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin deyim yerindeyse nazı geçen bir arkadaşına karşı tatlı tatlı sitemde bulunacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kovmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Nedret dönmez (24 Aralık 2014 saat: 13:47)

    Evliyim, bir de kızım var. Rüyamda eşimi görmedim, kızımı ve tanımadığım bir adamı gördüm. Ben meğer o tanımadığım adamla evlenme aşamasındaymisim. Ama kocaman kızım olduğu için o adamla evlenmeye razi değilim korkuyorum. Ama o kızıma gayet iyi davranıyor, kızımı alıp gezdriyor. Gerçek hayatta eşimle bir sorunum da yok. Bu rüyanın anlamı nedir? Teşekkürler ..

  2. sefa (06 Aralık 2014 saat: 20:11)

    Ruyamda gece vakti birinin buyuk ve guzel evine giriyordum. Eve girdigimde evin eski bir arkadasimla ve sevgilisiyle karsilasiyorum cunku ev onun musevi olan sevgilisinin eviymis. Daha sonra evde buyuk bir korku duyuyorum ve onlara evde baska ne oldugunu soruyorum onlar da eve musallat olan cinler oldugunu soyluyorlar ben de buyuk bir korku duymama ragmen dua okuyorak o cinleri evden kovmayi basariyorum. Sonra baya korkmus ve yorulmus bir sekilde uyandim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,