RuyaTabirleri.com

Rüyada Köy Görmek

Rüyada köy görmek zahmet, zorluk, çile ve güçlük anlamına gelir. Rüya sahibinin yılların verdiği ağırlığın omuzlarına çöktüğüne, hayatın kendisini çok yıprattığına delalet eder. Rüyada köy görmek rüya sahibinin hem ruhen hem de bedenen büyük çilelerden geçtiği anlamına da gelmektedir.

Rüya sahibi rüyasından kendi köyünü görürse eğer, geçmişe olan özlemi ve köyde yaşamaya olan hasreti ile tabir edilir. Eğer kendi köyünün dışında bir köy görürse kendini toplumdan soyutlamaya, içine kapanmaya ve yalnızlık duygusu taşımaya işaret eder.

Rüyada Köy Yolu Görmek

Engellerle dolu bir işe girmeye delalet eder. Rüya sahibinin istediği işi alabilmesi için çok büyük zorluklardan geçmesi, bazı zorlukları göğüslemesi ve onlarla baş etmesi gerektiği anlamına gelir. Rüyada köy yolu görmek aynı zamanda da rüya sahibinin işine engel olmayan çalışan kimselerin varlığına işaret eder.

Rüyada Köy Yumurtası Görmek

İşlerin kolaylaşması ve rüya sahibinin kazancının emek vererek, fedakârlık yaparak kazandığı şeklinde tabir edilir. Rüyasında köy yumurtası gören kişinin rızkı da hiçbir zaman azalmaz, kişi hayatı boyunca yokluğa düşmez.

Rüyada Köy Düğünü Görmek

Hayırlara delalet etmez. Rüya sahibinin başına kötü bir iş geleceği ya da kötü kimselerin şerrine uğrayacağı ve kötü günler geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Köy Peyniri Görmek

Kısmet, mutluluk ve şanstır. Rüya sahibi için fayda sağlamak anlamına gelir. Rüyada köy peyniri görmek her bir kişi için derdine çare, sorununa çözüm bulmaya delalet eder.

Rüyada Köy Ekmeği Görmek

Maddiyat ile tabir edilir. Rüya sahibinin kesesine delalet eder. Rüya sahibi zenginliğine zenginlik katacak, ömrünün sonuna kadar rahatlık, konfor ve lüks içinde yaşayacaktır. Rüyada köy ekmeği görmek bol rızık ve bol nimet anlamına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Köy Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. mine (19 Nisan 2014 saat: 11:29)

    rüyamda 3 tane siyah kapı eşiğinde ölü fare gördüm 1 i çok büyük 2si küçüktü. kalabalıktık biraz. pişirip yiyelim fikirleri vardı ben yenmeyeceğini söylüyordum fakat herkes yemek istiyordu sonra pşirildiğini gördüm yiyordum fakat midem çok bulanıyordu yorumlarınız için şimdiden teşekkürler
    sonra bir köye gittiğimi gördüm o köyde bir havuz var ve suyu pek berrak değildi. o suya ben girmedim ama girmek için sabırsızlanıyordum sonra köyün deli bir kadını önüne koyun kuzu inek bu hayvanları alarak arkasına da köy halkını katarak yolda yürüyor ve herkese ömür biçiyor bağıra bağıra. kayınvalidemin evi de o köydeymiş ama ben bu köyü hiç bilmiyorum. o evin önüne gelince bize girmeden geçiyor eşyalarımı aceleyle toplamaya çalışıyorum tam kapıdan çıkıcam 2-3 kere bişey unutuyorum yanımda da bebeğim kardeşim ve kayınvalidem var çok korktum bu şekilde uyandım yorumlarınızı bekliyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,