RuyaTabirleri.com

Rüyada Köye Gitmek

Rüyada köye gitmek, hayırlara ve güzelliklere yorulur. Rüyada hiç bilmediğiniz bir köye gittiğinizi görürseniz bu rüya sizin için hayırlı ve güzel haberlerin duyulması, fayda göreceğiniz yeni başlangıçlar, iş ve özel hayatınızda huzuru yakalama ve her anlamda feraha erme olarak yorulabilmektedir. Eğer rüyada tanıdığınız bir köye gidiyorsanız bu hayırlı bir rüya değildir. Köyden çıktığınızı görmeniz de yine güzel ve müjdeli havadisler alacağınıza işarettir.

Rüyada Güzel Bir Köy Görmek

Rüyasında yemyeşil ve her anlamda güzel bir köy gören, hayırlara, berekete, ikram ve berekete kavuşur. Bu rüya talihin olumluya dönmesine, izzet ve kudret sahibi olmaya yorulmaktadır. Eğer kötü ve harap bir şehirden böyle güzel bir köye girdiğinizi gördüyseniz her anlamda durumun iyileşmesine, başarıya kolaylıkla kazanılacak mala, bir halden başka bir hale geçmeye işarettir.

Rüyada Bir Köye Sahip Olmak

Rüyasında bir köye sahip olduğunu gören, eğer köy güzelse menfaat elde ederek, her anlamda ferahlar. Eğer köy yıkık, dökük ve harap olmuşsa bu rüya iyiye yorulmaz. Ele geçecek haram mala, kazancın azalmasına, çalışma hayatındaki zorluklara, kötü bir duruma düşmeye veya kendisini üzecek bir haber almaya yorulur.

Rüyada Köylü Görmek

Rüyada köyde yaşayan insanları görmeniz, onlarla tanışmanız, sohbet etmeniz veya birlikte oturmanız hayra ve güzel bir geleceğe işarettir. Bu rüya bazen de karınca yuvalarına, karanlıktan aydınlığa çıkmaya, bozgun yapan bir topluluğa, cahil bir kavme ve cehaletin getirdiği sapıklığa işaret etmektedir.

Bir Köyün Harap Edildiğini Görmek

Rüyada tanıdık bir köyün harap edildiğini görmek, o köy halkının uğrayacağı musibetler, başlarına gelecek sıkıntı veya belalardır. Eğer köy tanınmıyorsa rüya sahibinin içinde yaşadığı toplum söz edilen durumlara maruz kalır ve sıkıntı yaşar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Köye Gitmek İle İlgili Rüyalar;

 1. birgül (05 Ağustos 2016 saat: 09:54)

  rüyamda halamın köyüne gidiyorum. ama hiç tanımadığım insanları görüyorum. arabaya biniyoruz abim yengem ve ben yine tanımadığım bir adam arabayı kullanıyor ben önde oturuyorum. sonra kocaman ağaçların olduğu yerde ağaca kurulmuş bir salıncak görüyorum ve biniyorum. çok yükseklere uçuyorum salıncakta. sonra sözde halamın evine gidiyorum ama kaydırak gibi girişi var. içeride birileri oturuyor ve bana sen iyileştinmi diye soruyorlar. etkisinde kaldım çok. uzun zamandır gördüğüm rüyaları hatırlamıyorum. bu aklımdan çıkmıyor.

 2. Adem (05 Kasım 2015 saat: 10:12)

  İyi günler rüyamda annemi de alıp motorla köyümüze gidiyoruz köyde akrabalardan aile büyükleri sonra biz ayrı odaya geçip orda oturuyorum ve herşey gayet normal gülüp eğleniyoruz ve çayımızı içtikten sonra vedalaşıp ayrılıyoruz yorumlarsanız sevinirim

 3. Ece nur deli (18 Ekim 2015 saat: 09:57)

  Ruyada koyume gidiyorum koyde dayim hastaydi yengem ona corba iciriyordu dayimin yanina gidip dahim beni opuyordu ondan sonra agira inekler gelmeye basladi ben birisinin arkasina saklandim ondan sonradayimin evine gittim bir danaya bakmak icin ama evde kimse yoktu ondan donra bir kiz kuzenim koyde bir kizlarla konusuyordu bende gittim yanlarina kizlari dovdum ondan sonra bir kizin telefonumda en cok sevdigim unlunun telefon numarasini gordum ondan sonra da uyandim

 4. nurullah (08 Ağustos 2015 saat: 11:05)

  Mrb. Ruyamda iki abimle ben biraz daglik bi toprak yoldan bi koye geldik.buyuk abim bu koyu tanidigi daha once geldigi ima edip dururken koyun icinde asagi dogru indik etraf bazi koyluler gunluk islerle mesgul oluyorlardi. Ben koyu sevmistim dere akiodu kenarinda yemyesil agaclar meyveleri olmus yanindaki tarlalar buggdaylari olmus boyle hayat dolu gibi gelmisti bana. Derken surda bi cesme vardi burda vardi die abim aramaya basladi bende bi evin onunde sogut agaci govdesine oyle bi ocak yapmislar ki on numara uzerinde caydabliklar falan bi kadik yemek falan yapiodu bende ona bakarken abimler kayboldu ortaliktan.sonra bi evin avlisuna girdim icerde koyunlar kopekler vardi ve ben dedim bu avluince uzun yukari geldimiz yere cikar elbet dedim geri doneyim abimler gelir koyun girisine nasilsa diyip yavas yavas koyunlarin arasindan seve seve ciktim geri tam koy girisine dogru gelirken iki adam eski abi arabayla gelirken durdurdum ve direksona gecip benim evime gitmem lazim diyip onlarla konusa konusa koyden cikip gittim yolda giderken uyandim hayrolsun ins.

 5. Anonim (24 Şubat 2015 saat: 23:32)

  Rüyamda kendi köyume gidiyordum ama kayaliliklar dan dolayi gidemiyordum tam giderkende bi bayin kaza yaptigini gordüm ve kuzenim kendi evine götürdü baska bi kuzenim de kendi evine davet etti ama bn geri eve dönmek istedim sadece kasabaya gelebildim ve sinav kaydi yapabildim bunlar ne anlama geliyor bütün gün aklimdan çikmadi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,