RuyaTabirleri.com

Rüyada Köyü Görmek

Rüyada köyü görmek, değer bilen, insaflı, hakkaniyetli kimselerle arkadaş olmak, her zorlukta yanında yöresinde sevdiği insanları görmek, destek almak ve asla yalnız kalmadan yaşamak demektir. Ömrünü düzgün şekilde geçirmek, hastalıklarla sıkıntı çekmemek, isteklere mutlaka erişmek demek olduğu gibi, büyük emekler verilerek oluşturulan işlerin başına çocuklarını geçirmek, onları atalarına saygı duyan kimseler olarak yetiştirmek, ailevi değerlerine bağlı olan evlatlarının toplumsal koşulları da akıllarından çıkarmayan, adetlere, geleneklere bağlı kişiler olmalarını sağlamak manasındadır. Köyü görmek mutlu günler geçirecek olmaya ve rızkını alnının teriyle kazanırken, zorluklar karşısında yılmayarak herkese örnek olunacağını da tabir eder. Rüya sahibi için dürüstlüğün her şeyden önemli olduğunu, hak ve hukuk konularına çok dikkat ettiğini, kimsenin ahını almadan, fazlasıyla sevap işleyerek yaşamak için elinden geleni yaptığının ifadesidir.

Rüyada Köyü Özlemek

Koşulların zorlaştığı günler geçirildiğini ve bu dönemin kişi için zorlaştığını, manevi anlamda kendisini mutsuz hisseden rüya sahibinin, yalnız kaldığını düşündüğünü, sık sık geçmişe dönerek eski günleri yad ettiğini ifade eder. Yeni kurulacak dostluklardan istenilen neticelerin alınamayacağını, keyifli konuşmalar yerine, bencil tutumlar yüzünden kişinin kendisini yabancı hissedeceğini, eski arkadaşlarına özlem duyacağını ve içten muhabbet edebileceği birini bulmak isteyeceğini delalet eder.

Rüyada Köyü Ziyaret Etmek

Annesinin köyünü ziyaret ettiğini gören kişi kendisine kalan bir mirasla alakalı kişilerle görüşür veya konuşmalar yapar. Babasının köyünü ziyaret eden kimse ise vefalı bir eşe sahip olur. Hayat boyu sürecek dostluklar kurmak, atasına, çevresine saygılı, görgülü, işine dört elle sarılan, hak ettiğinin dışında hiçbir şeye özenmeyen insaflı çocuklara sahip olmak demektir. Manevi değerlerin ön plana çıkarıldığı bir hayat sürüleceğinin de ifadesidir.

Rüyada Köyü Görmenin Psikolojik Yorumu

Pratik zekanın işareti olan rüya, kişinin hayatını kolaylaştırmak konusunda becerikli olduğunu, sorunları kafasına takmak yerine kısa zamanda çözmek için uğraştığına, emeğine güvenerek hareket ettiğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!