RuyaTabirleri.com

Rüyada Koyun Kesmek

Rüyada koyun kesmek, rüya sahibinin iş hayatı ile ilgili bir sorun yaşayacağına, bu yüzden işyerindeki bir kesimi karşısına alacağına, bu sorundan kurtulmak için çok sıkı bir çalışma ve araştırma yapacağına ve bu araştırmayı hem yöneticilerine hem de karşısına aldığı kesime sunarak haklı olduğunu ispatlayacağına ve düştüğü zor durumdan bu sayede kurtularak güven tazeleyeceğine işaret eder. Aynı zamanda, iş hayatında gerçekleştirilmek istenen bir çalışma için, gereken desteği ve yardımı görememeye ve bu yüzden yapılmak istenen çalışmayı rafa kaldırmaya alamet eder.

Rüyada Koyun Kesildiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşanan tüm sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine delalet eder.

Rüyada Koyun Kesmek ve Yemek

Rüya sahibinin, çok zahmetli ve çileli bir dönem geçireceğine, bu dönem içerisinde çok sorun yaşayacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına ancak daha sonra çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu sorunlardan ve zahmetlerden kurtulacağına ve huzura ereceğine tabir eder.

Rüyada Koyun Sürüsü Görmek

Rüyayı gören kişinin, hayatında yaşayacağı mutlulukların ve sevincin her zaman devam edeceğine, çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada Adaklık Koyun Kesmek

İş hayatında çok kazanç sağlayacak bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde çok büyük başarı kazanılacağına ve hayırlı rızklar elde edileceğine yorumlanır. Ayrıca, rüya sahibinin, düşeceği bir sıkıntıdan etrafındaki insanların yardımları ve destekleri sayesinde kurtulacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Koyun Kesmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ziya (18 Haziran 2014 saat: 14:22)

    Öncelikle selamlar. Rüyamda; bir araçla bir yolda ilerliyorum önümde bir traktör üstünde 3 -4 kişi var onları takip ediyorum. biraz sonra yolun üzerinde bir koyun sürüsü beliriyor. traktör koyunların arasında geçerken bir tane koyun boğazında beyaz bir halat (ip) bağlı traktöre takılıyor ve yerde sürükleniyor. Ben arkadan bağırıyorum ama beni duymuyorlar. Nihayet biraz sonra onlara yetişiyorum ve canlı koyunu sürükleyerek öldürdünüz diye kızıyorum. Ama koyunun acı çekmemesi için boğazından kesip sonra bilerek bağladıklarını ve bunu Ahmet AKGÜNDÜZ ‘ün( nur cemaatinde önde gelen bir şahıs) emriyle yaptıklarını öğreniyorum. İçim rahatlanıyor ve artık onlara hak veriyorum onlara kızmıyorum. Böyle işte

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,