RuyaTabirleri.com

Rüyada Koyun Sürüsü Görmek

Rüyada koyun sürüsü görmek, hayat boyu devam edecek başarıya, bolluğa ve berekete delalet eder ve rüya sahibinin şansının her daim yaver gideceği anlamına gelir. Sıkıntıların, dertlerin, zahmetin, çekilen çilenin yani zor günlerin geride kalacağına, güzel ve huzurlu günlerin yaklaştığına rivayet edilir. Rüyada koyun sürüsü görmek bir yandan da kendilerine layık görülene boyun eğen insan topluluğuna rivayet edilir.

Rüyada Koyun Sürüsü Otlatmak

Rüyada koyun sürüsü otlatmak, rüyayı gören kişinin mesleğindeki başarıları sayesinde en üst makama yerleşeceğine, emrinde insan çalıştıracağına, onları kendisinin yönetip, yönlendireceğine alamet eder.

Rüyada Koyun Sürüsünü Kaybetmek

Rüyada koyun sürüsünü kaybetmek, rüya sahibinin işinde başarısız olacağına, kariyerini ve vizyonunu aşağı çekecek bir iş yapacağına, bu nedenle hem itibarını hem de insanlar arasındaki ününü kaybedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Koyun Sürüsüne Kurt Saldırması

Rüyada koyun sürüsüne kurt saldırması, iyi değildir ve uğursuzluk anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin bel bağladığı işlerden yana hayal kırıklığı yaşayacağına, umutsuzluğa düşeceğine ve mutsuz olacağına işaret eder.

Rüyada Koyun Sürüsünden Kaçmak

Rüyada koyun sürüsünden kaçmak da hayırlara alamet etmez. Kişinin kapasitesini aşan işlere atılacağı, insanları idare etmek de zorlanacağı, bu nedenle de başarısız olacağı şeklinde yorumlanır. Her şeyi eline, yüzüne, gözüne bulaştırmaya tabir edilir.

Rüyada Koyun Sağmak

Rüyada koyun sağdığını gören kişi amaçlarına kavuşacak demektir. Rüya sahibinin işinde gücünde biri olduğuna, temiz para kazanmak ve ailesine helal lokma yedirmek için çabaladığına alamet eder. Alın teri ile çalışmaya ve geçimin kolaylaştırmak için yeni yollar aramaya işaret eder.

Rüyada Koyun Kesmek

Rüyada koyun kesmek, rüya sahibinin kendisine karşı olan kişileri mahcup edip, istediğini elde etmeyi başaracağına ve haklı çıkanın kendi olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Koyun Sürüsü Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. melda (13 Ekim 2014 saat: 09:20)

  rüyamda bi sürü koyun gördüm ananemin köyündeyim dedem koyunları otlamaktan getirmiş ve ahıra sokacakken bende dışarı çıkmışım onların yanına içlerinde 1 tane koç var ve sürekli dedemle bana saldırıyor boynuzlarını bize geçirmeye çalışıyor ama biz kaçtığımız için yapamıyor baya bi koşuyor peşimizden bize boynuzlarını geçirmek için ama dedem onu bahçeden yola yuvarlıyor saldırdığı için sonra ben bi trene biniyorum bi yere gitmek için çok karışık bi rüyaydı anlayamadım sonra uyandım tabiki.

 2. ezgi (12 Mayıs 2014 saat: 13:51)

  rüyamda biri sanırım babam fakat yüzünü seçemiorum ama bir adam oldugunu biliyorum. bana koyun sürüsünün uzaklaştıgını başında bakan kimse olmadığını söliyor.ben koşarakk koyunları bulmaya gidiyorum dağ bayır gibi bi yer 200 tane koyun varmış onları yönlendiriyorum buluyorum. tam o sırada kurtların uladığını duyuyorum aceleyle tüm koyunları götürmeye çalışıyorum 4 5tanesinin yönünü belirledim ve diğerledi de arkalarında gitmeye başladı. o anda içim rahatladı biraz daha.200 kadar görünmüyolardı sanki ama baya çok vardı.ayrıca mesaflei grup grup duruyorlardı.koyunları toparlıyorum.

 3. zekeriya (10 Mayıs 2014 saat: 05:48)

  bir bayanla ilgili hakkımda hayırlı mı değil mi diye düşünüyordum ve istihare namazı kılarak istihare uykusuna uyudum ve rüyamda bir koyunun bana saldırdığını gördüm bunu yorumlar mısınız Allah razı olsun
  bir bayanla ilgili hakkımda hayırlı mı değil mi diye düşünüyordum ve istihare namazı kılarak istihare uykusuna uyudum ve rüyamda bir koyunun bana saldırdığını gördüm bunu yorumlar mısınız Allah razı olsun

 4. tekin (21 Şubat 2014 saat: 10:21)

  ruyamda koyun ve kuzulari gordum
  kuzular bazen ogrencilerm oluyor onlari seviyorum bazende koyunlarla kuzular ic ice ben onlari otlatmaya goturu
  yorum ama her taraf yesillik icinde bir
  traktoe kullaniyorum ama traktor bizim degil dedemin traktoru traktoru kullanirken kapidan geciyorum.
  kapinin yaninda sogut var traktorun kabini oraya
  takiliyor ama bir sey olmuyor geciyorum
  traktor yeni ve guzeli

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,