RuyaTabirleri.com

Rüyada Koyun Sürüsü Görmek

Rüyada koyun sürüsü görmek, hayat boyu devam edecek başarıya, bolluğa ve berekete delalet eder ve rüya sahibinin şansının her daim yaver gideceği anlamına gelir. Sıkıntıların, dertlerin, zahmetin, çekilen çilenin yani zor günlerin geride kalacağına, güzel ve huzurlu günlerin yaklaştığına rivayet edilir. Rüyada koyun sürüsü görmek bir yandan da kendilerine layık görülene boyun eğen insan topluluğuna rivayet edilir.

Rüyada Koyun Sürüsü Otlatmak

Rüyada koyun sürüsü otlatmak, rüyayı gören kişinin mesleğindeki başarıları sayesinde en üst makama yerleşeceğine, emrinde insan çalıştıracağına, onları kendisinin yönetip, yönlendireceğine alamet eder.

Rüyada Koyun Sürüsünü Kaybetmek

Rüyada koyun sürüsünü kaybetmek, rüya sahibinin işinde başarısız olacağına, kariyerini ve vizyonunu aşağı çekecek bir iş yapacağına, bu nedenle hem itibarını hem de insanlar arasındaki ününü kaybedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Koyun Sürüsüne Kurt Saldırması

Rüyada koyun sürüsüne kurt saldırması, iyi değildir ve uğursuzluk anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin bel bağladığı işlerden yana hayal kırıklığı yaşayacağına, umutsuzluğa düşeceğine ve mutsuz olacağına işaret eder.

Rüyada Koyun Sürüsünden Kaçmak

Rüyada koyun sürüsünden kaçmak da hayırlara alamet etmez. Kişinin kapasitesini aşan işlere atılacağı, insanları idare etmek de zorlanacağı, bu nedenle de başarısız olacağı şeklinde yorumlanır. Her şeyi eline, yüzüne, gözüne bulaştırmaya tabir edilir.

Rüyada Koyun Sağmak

Rüyada koyun sağdığını gören kişi amaçlarına kavuşacak demektir. Rüya sahibinin işinde gücünde biri olduğuna, temiz para kazanmak ve ailesine helal lokma yedirmek için çabaladığına alamet eder. Alın teri ile çalışmaya ve geçimin kolaylaştırmak için yeni yollar aramaya işaret eder.

Rüyada Koyun Kesmek

Rüyada koyun kesmek, rüya sahibinin kendisine karşı olan kişileri mahcup edip, istediğini elde etmeyi başaracağına ve haklı çıkanın kendi olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,