RuyaTabirleri.com

Rüyada Köz Görmek

Rüyada köz görmek, askıya alınmış bir işin ya da ertelenmiş bir kararın yeniden gündeme geleceğine ve tekrar değerlendirilmek için tabiri caizse yeniden masaya yatırılacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin içine ukde olmuş bir işi yerine getirebilmek için fırsat elde edeceği anlamına gelir ve daha önce denenmiş fakat amacına ulaşmamış planların bu defa başarıya ulaşacağına yorulur.

Rüyada Köz Söndürmek

Rüyada köz söndürmek hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin eline geçecek yeni kazanç kapılarına ve hayır getirecek yeni işlere tabir edilir. Rüya sahibinin mutluluğunun ve huzurunun artacağı, dileklerinin gerçekleşeceği ve dualarının da kabul olacağı anlamına gelir.

Rüyada Köz Ateşi Görmek

Rüyayı gören kişiyi cesaretlendirecek ve umutlandıracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibini heyecanlandıracak ve kaybettiği yaşam sevincini yerine getirecek olumlu olayların meydana geleceği şeklinde açıklanır.

Rüyada Köz Kömür Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisini iş hayatında öne çıkaracak ve tüm gözleri üzerine toplamasını, adının da başarıyla anılmasını sağlayacak üstün başarılar elde edeceğine ve rakiplerine karşı zafer kazanacağına alamet eder.

Rüyada Köz Almak

Kısmet almaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatına bolluğun ve zenginliğin geleceğine, işindeki verimin artacağına böylece maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine rivayet edilir.

Rüyada Köz Tutmak

Rüya sahibinin tüm risklerini göze alarak büyük bir işe gireceğine ve Allah’ın izniyle bu işten alnının akıyla çıkmayı başaracağına bu sayede yeni işlere girmek için cesaretleneceğine yorulur.

Rüyada Köz Biber Görmek

Rahatlamaya, esenliğe ve gönül ferahlığına kavuşmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin ağız tadını, keyfini ve huzurunu yerine getirecek gelişmelerin yaşanacağına bu sayede rüya sahibinin sağlığının da yerine geleceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Köz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nursen (21 Ekim 2014 saat: 16:51)

    Benim doktor hatasindan dolayi agir sakatligi olan bir kizim var, 12 senedir yataga bagli: rüyamda kizimin odasinda kor haline gelmis kömür ler citirdayip kücük alevcikler le öbek öbek yaniyorlar. O sirada ben panikle cocuklari kurtarmaya calisiyorum( oglum simdi 23 yasinda) bagiriyorum cabuk esya hazirla kendine, 5 tane pantolon , 5 tane kazak 5 tane tischört al . Birde bakiyorum oglum 10-11 yaslarinda kücük, kizm yataginda degil(16 yasinda) oda 4-5 yaslarinda saglikli kosusturuyor . Ama evimizin bir yan tarafindaki (cikis kapimizin önü)bir bosluga simsek cakmis alevler var korkuyorum, cikisimiz kapali terler icinde uyaniyorum
    Bana yorum yaparsaniz minnettar olurum
    Saygilarla

  2. merve (15 Mart 2014 saat: 11:55)

    öncelikle günaydın annem benim için istihare yapmakta birinci gece berrak suyu olan denizde kocaman bir balık arkasında uzun boylu arkası dönük bir erkek görmüş elinde sopa onun üzerinde allah yazısı varmış ve o insan onu kürek olarak kullanıyormuş.2. gece gördüğü rüyada da bir oda bir salon evde sobanın önünde köz halinde kömürleri temizlediğini görmüş . bu 2 rüyayı birlikte yazmamın anlamı da 2 rüya da aynı niyetle yatılmış bir insanın hakkımda hayırlı mı diye yatılmış

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,