RuyaTabirleri.com

Rüyada Kozalak Görmek

Rüyada kozalak görmek, çok hayırlı ve güzeldir, rüya sahibinin hayatının kusursuz ve mükemmel şekilde devam edeceğine, şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine tabir edilir. Büyük kazanç ve zenginlik demektir. Rüyayı gören kişinin rızkının da, rahatının da huzurunun da fazlaca yerinde olacağına, malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine işaret eder.

Rüyada Çam Kozalağı Görmek

Rüyada çam kozalağı görmek, rüyayı gören kişinin ezberini bozan şeylerin yaşanacağına yorulur. Kişi yeni hayatına ve yaşam koşullarına sahip olacak, eski hayatını çok aramadan bu duruma adapte olmayı başaracak demektir.

Rüyada Kozalak Toplamak

Rüyasında kozalak topladığını gören kişi işlerinde büyük başarı elde edecektir. Bu sayede önemli ve takdire şayan işler yapacak, ün, şan, şeref ve rütbe sahibi olacak, adından da yaptığı işlerle bahsettirecektir diye yorumlanır.

Rüyada Kozalak Yemek

Rüyada kozalak yemek, rızık, nimet, bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin açık olacağı, gerek işinde gerek hane içinde verimin artacağı anlamına gelir.

Rüyada Çam Ağacı Görmek

Rüyada çam ağacı görmek, âlim ve kudretli olmaya, hidayete ermeye, hikmete kavuşmaya delalet ederken, rüyayı gören kişinin üstün yetenekleri ve başarıları olduğu ve bu durum sayesinde herkesten bir adım daha önde gideceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Çam Ağacı Diktiğini Görmek

Rüyada çam ağacı diktiğini görmek, rüya sahibine mutluluk verecek, hayatını güzelleştirecek ve kolaylaştıracak, rahatını yerine getirecek, yüzünü güldürecek, kar elde etmesini sağlayacak bazı işlere atılacağına tabir edilir.

Rüyada Çam Ağacına Çıkmak

Rüyada çam ağacına çıktığını gören kişi iş yerinde terfi eder ve makamı artar. Bu rüya geleceğin ve istikbalin parlak olması anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kozalak Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Silan KARADENİZ (19 Kasım 2015 saat: 17:31)

    Ruyamda en yakın iki arkadaşımla yatağın üstünde oturup sohpet ediyorduk. İkisi sigara içiyordu ben içmiyordum. Sonra bir tanesi, bana daha yakın olan arkadaşım bana içmemi istedi. Ben istemeyince zorlayıp ısrar etti. Ben istedigimi söyleyip bağırdım. Annem gelip ne olduğunu sorduğunda ben ona anlattım ve annem hiç bir şey demedi.

  2. Mehmet ihsan Tuğcu (15 Ekim 2015 saat: 11:57)

    Çam agaclarinin altında gölgede oturuyorum onum de masmavi bir deniz ve denize giren bir tepeden denize atlayan insanlar vardı ve ben ayrildigim eşimle birlikte o yerde tatile gelmişim bende o tepeden denize girmek atlamak istedim fakat atlamanin paralı olduğunu öğrenince vaz geçtim,

  3. Özlem (12 Mayıs 2015 saat: 08:16)

    Merhaba rüyamda bir kalabalıkta aniden cumhurbaşkanı varmış muhabirler fotoğraf çekerken eşim fotoğrafa giriyo ben biraz kenarda kalıyorum fotoğraf çektiriyoruz.sonra mutfakta Bulaşık tezgahında lavabodan Bulaşık sonrası çöpler çıkıyo peçete kozalak falan çıkıyo lavabodan ben elimle alıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,