RuyaTabirleri.com

Rüyada Kraliçe Görmek

Rüyada kraliçe görmek, rüyayı gören kişinin, toplum içerisinde saygın bir yerde olduğuna, yapacağı bir işle toplumdan büyük bir teşekkür alıp daha büyük bir şöhrete kavuşacağına delalet eder. Elinden gelen her şeyle insanlara yardım etmeye çalışan, muhtaç insanların yardımına koşan ve çocuklara ve bebeklere daha iyi olanaklar sağlamak için çabalayan kişiye de yorulur.

Rüyada Taç Görmek

Rüyasında taç gören kişinin, yakın bir zamanda çocuk sahibi olacağına ve bilim alanında ortaya koyduğu çalışmalarıyla adını duyuracağına delalet eder.

Rüyada Kral Görmek

Rüyada kral görmek, iş yaşantısında yaşanacak güzel gelişmelere, yapılacak çalışmalarla mevki ve makam sahibi olunacağına ve iş hayatında ve sosyal hayatta büyük başarılar kazanılacağına yorulur.

Rüyada Prenses Görmek

Rüyada prenses görmek, rüyayı gören kişinin, kibirli ve kendini beğenmiş biri olduğuna ve bu özelliklerinden ötürü yalnız kalabileceğine yorumlanır.

Rüyada Prenses Olmak

Rüyada prens olmak, yapılan evliliğin uzun ömürlü olacağına ve çiftlerin mesut yaşayıp bir çocuk sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Prens Görmek

Rüyada prens görmek, rüya sahibinin, uzun zamandır beklediği ve çok sevdiği hatta âşık olduğu biriyle evlilik yoluna çıkarak yeni bir hayat kuracağına delalet eder. Aynı zamanda, hiç beklenmedik bir anda alınacak sürpriz bir hediyeye işaret eder.

Rüyada Kraliyet Görmek

Rüyada kraliyet görmek, girilecek yeni işte verilecek insanüstü çaba sayesinde başarı kazanılacağına ve mal ve mülk sahibi olunacağına yorumlanır.

Rüyada Saray Görmek

Rüyada saray görmek, birçok şekilde tabir edilir. Eğer genç bir erkek tarafından görülürse, beklenmedik bir zamanda kazanılan paraya yorulur. Eğer orta yaşlı biri tarafından görülürse çok para kazandıracak ve mutlu edecek bir işe girmeye delalet eder. Eğer bir kadın tarafından görülürse, evliliğe ve aile kurmaya yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: