RuyaTabirleri.com

Rüyada Kravat Görmek

Rüyada kravat görmek, resmi bir iş yapmak anlamına gelir. Rüya sahibinin hayırlı olacak ve herkese ilan edeceği bir iş için bir belgeye imza atmasına delalet eder. Büyük şans yakalamak şeklinde tabir edilir. Rüyada kravat görmek, rüya sahibinin yenilikler yaparak yeni bir hayata adım atması şeklinde ifade edilir. Rüya sahibi hayatı ile ilgili büyük, köklü ve yeni kararlar alarak adım atacak ve sonu da kendisi için hayır getirecek demektir. Rüya sahibi için mesleğinde başarının, çalışkanlığın ve idealist oluşunun sembolüdür.

Rüyada Kravat Bağlamak

Küçük, önemsiz fakat bir süre uğraştıracak olan sorun anlamına gelir. Bu sorun rüya sahibine öyle büyük zorluklar ya da sıkıntılar yaşatmayacaktır, gelip geçecektir.

Rüyada Kravat Satın Almak

Laf taşıyan kişiye işaret eder. Kötü niyetler içerisindendir amacı insanları birbirine düşürüp, arada husumet çıkarmaktır. Fakat bu kişi emeline ulaşamayacak ve rüya sahibine zarar veremeyecektir.

Rüyada Kravat Takmak

Rüya sahibinin ebeveynleri ve diğer aile büyükleri tarafından evlenmesi için gösterdikleri çabaya delalet eder. Rüya sahibinin annesi, teyzesi ya da halası kendisini baş göz etmek için sürekli olarak komşu ya da akraba kızlarını yokluyorlar demektir.

Rüyada Kravat Hediye Almak

Rüya sahibinin üzüldüğü, içine attığı, kendine dert ettiği ve kimselerle paylaşmadığı konuları anlatma isteği için güven duyduğu bir yakınına ya da arkadaşına kalbini açması şeklinde ifade edilir.

Rüyada Kravat Çıkarmak

Rüya sahibinin sırf gurur için ayrı durduğu ama aslında gördüğü zaman içinin gittiği kişilerle yeniden bir araya gelmesine ve yakınlık kurmasına vesile olacak güzel bir olayın yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Kravatlı Adam Görmek

Mutluluk verici haberler almak anlamına gelir. Rüya sahibini üzen ve ters giden bir konunun iyileşme göstereceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!