RuyaTabirleri.com

Rüyada Kredi Kartı Görmek

Rüyada kredi kartı görmek, yakında bir borç altına gireceğinize veya iş yaşamında birtakım girişimlerde bulunacağınıza yorumlanır. Rüyasında kredi kartı alan kişi, yakında büyük bir harcama yapar. Bu rüya, genellikle finansal problemlere veya para ile ilgilim işlere işaret etmektedir. Rüyasında kredi kartını kullandığını görmek, kişinin maddi anlamda kayıplar yaşayacağına ve çok büyük bir harcamanın altına girip elindeki malı kaybedeceğine delalet eder. Kredi kartı bazen de yeni bir iş kurmaya, iş hayatında başarıya, ortak bir işe girişip ondan büyük bir kazanç elde etmeye yorumlanır.

Rüyada Kredi Kartını Kaybetmek

Rüyada kullandığı bir kredi kartını kaybeden kimse, gerçek hayatında finansal zorluklar içinde boğuşur veya çok büyük bir borcun altına girerek onu ödemekte zorlanır. Kredi kartının çalındığını gören kişi ise elindeki imkanlarını kaybeder. Bu rüya yatırımlarınızdan istediğiniz sonucu alamayacağınıza, çalışma hayatında sizi kandırıp elinizdeki malı alacak hilekar bir adamla ortak olacağınıza veya yakında hiç beklemediğiniz bir kişinin ihanetine uğrayacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Banka Kartı Görmek

Rüyada görülen banka kartı genellikle iş hayatınızla ilgilidir. Bu rüya yeni bir meslek edinmeye veya çalıştığınız işte birtakım başarılar elde edip insanların gözüne gireceğinize işarettir. Banka kartı ile bankamatiğe gitmek, eğer bankada çok paranız varsa geniş bir rızka, çok yüklü bir paraya ve kazanılacak itibara işaretken; bankada paranın olmaması ise elinizden çıkacak mal ve mülke yorumlanmaktadır.

Rüyada Kredi Kartı Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kredi kartı görmek, dünya hayatında yaşadığınız maddi problemleri ve sahip olduğunuz borçlarınızdan dolayı çektiğiniz sıkıntıları yansıtmaktadır. Bu rüyayı gören kimse, gerçek hayatında finansal konularla çok fazla ilgilenmektedir. Aynı zamanda bilinç altındaki kazanma hırsının da bir tezahürüdür. Bazen de bu rüya, yaptığınız yüklü miktardaki harcamalara veya kredi kartı kullanımında sınırı aşmanıza ve kredi borcunuzun vermiş olduğu rahatsızlığa işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kredi Kartı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. SATİ ÖZCAN (15 Ekim 2015 saat: 10:04)

  Rüyamda hiç sevmedğim bir kadın benim çalıştığım yerden kredi kartı ile alışveriş yapıyordu. Alışveriş tutarı 33 tl tuttu ve kasiyer ben olduğum için kartı ben çektim fakat 3 tl olarak çekmişim ve kadını durdurup kalan tutatarı da 30 tlyi çektim.

  Ne anlama geldiğini yazarsanız çok sevinirim.

 2. ali (07 Ocak 2015 saat: 23:19)

  Merhaba
  Rüyamda bankamatik kartımı bir arkadaşıma veriyorum maaşımı çek die arkaşım da daha sonra kartı kaybettim kart yok bende kaybettim diyor bende ceplerini felan kontol ediyorum kart yok cebinde bende yanımdaki arkadaşlarıma hadi gidelim karakola şikayet edelim diyorum ama gitmiyoruz karakola
  Açıklaması nedir şimdiden teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,