RuyaTabirleri.com

Rüyada Krem Rengi Görmek

Rüyada krem rengi görmek, çok romantik ve duygusal bir döneme girileceğini haber verir. Kişinin olaylara karşı mantıksal çerçevede değil, duygusal olarak bakacağını ve alacağı kararlar üzerinde de hislerinin çok kuvvetli bir etkisi olacağını bildiren rüya özellikle bekar kimseler için evlilik kararı almanın işareti olarak görülür. Evli kimseler için sakin ve huzurlu bir aile hayatı anlamına gelir. Hasta olanlar için krem rengi, hastalığın etkisini yavaş yavaş yitirmeye başlayacağını ve kişinin normal, günlük hayatına daha kolay bir şekilde dönüş yapacağını, bir süre sonra da hastalıktan tamamen kurtularak sağlığına yeniden kavuşacağına alamet eder. Krem rengi iş hayatında durgunluk olarak yorumlanır ve gelir konusunda bir süreliğine artış olmayacağının, kişinin ekonomik olarak kendisine çeki düzen vermesi gerekliliğinin de altını çizer.

Rüyada Krem Rengi Kıyafet Almak

Krem rengi giysi almak genellikle kişinin huzur bulacağı, manevi olarak kendisini çok iyi hissedeceği anlamına gelir ve günlük yaşamda işlerin daha kolay yürümesi olarak da yorumlanır. Krem rengi giysi alan kimseler ikili ilişkilerde barışçıl bir tutum içine girerek küs oldukları veya bir sebepten ötürü kalp kırıklığı yaşadıkları insanlarla yeniden barışır ve daha mutlu bir ilişki başlatırlar. Neşeli ve sakin geçecek bir hayata da alamet olduğu gibi, kişinin sakin bir psikoloji içinde olduğuna ve her olaya iyi tarafından bakacağına da yorumlanır.

Rüyada Krem Rengi Gelinlik Görmek

Rüya sahibinin muradına ermek için biraz daha sabırlı olması gerektiğini işaret eder ve bekar kimseler için evlilik kararlarını aceleye getirmemeleri açısından uyarı olarak ele alınmalıdır. Evli kimseler için ilişkilerindeki durağanlığa ve sıkıntılı dönemlere de tabir edilir.

Rüyada Krem Rengi Görmenin Psikolojik Yorumu

Kararsızlık ifadesi olan krem rengi, kişinin hayatı ile ilgili bir konuda çok uzun süredir derin düşünceler içinde olmasına rağmen hala bir sonuca varamadığına da işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Krem Rengi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Melek (09 Temmuz 2016 saat: 02:40)

    Merhaba rüyamda kız kardesimle ben bi çadır gibi bi perde arkasına girdik orda örtünün altından kare cam bir kutunun içinde Osmanlı armasi varmış biz onu gizlice aldık o arma bize aitmis ordan çıktıktan sonra ben bi kıza arMayi tarif ediyorum iki taraftan kartal kanadı gibi dedim daha sonra ben bi abiyle bi yere oturdum baktım uzakta babam bi banka oturuyor ruyam ne anlama geliyor yorumlarsaniz sevinirim

  2. Elif dogan (04 Aralık 2015 saat: 10:48)

    Merhabalar. Ruyamda dugun gibi bir torene davet ediliyorum disarida yagmur yagmis her yer islak hava hafiften gunesli ayni zamanda soguk ve yagmur ara ara ciseliyor. Uzerimde krem rengi uzun bir elbise oldugunu goruyorum ama yagmur olmasina ragmen elbisem kirlenmiyorda hic islanmiyorda bulundugum yerde buyuk bir havuz var havuzun kenarinda yuruyorum elbiseylee birlikte. Acaba ruyam ne anlama geliyor cok merak ediyorum. Yorumlarsaniz cok sevinirim. Iyi gunler.

  3. Tolga (23 Kasım 2015 saat: 22:47)

    Öncelik le kolay gelsin rüyamda ilk önce farklı bir memleketteydim hava güneşli ve ağaçlar yeşillik ler vardı sonra merdivenlerini gördüm biraz yürüdüm arkasından teyze kızıyla karşılaştım konuştuk o işten çıkmıştı bende eve gidiyordum sonra ben eve gittim ama ev benim evim değil di cok buyuk farklı bir evdi icinde de kahverengi mobilyalar vardı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,