RuyaTabirleri.com

Rüyada Kreş Görmek

Rüyada kreş görmek, rüyayı gören kişinin saf, güzel ve iyi düşünceleri olduğuna, kimse için kötü şeyler düşünmediğine, iyi niyetli, geniş gönüllü, eğlenceli, coşkulu ve adeta bir çocuk gibi de şen olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin insanları kırmaktan ve üzmekten kaçınacak kadar naif ve ince ruhlu biri olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kreş Açmak

Rüyayı gören kişinin sevdiği bir işle uğraşmak istediğine işaret eder. Rüya sahibinin hayalindeki mesleğe kavuştuğu zaman gelirinin bir kısmını iyilik ve hayır için harcamak gibi bir adağı olduğuna tabir edilir ve onun ne kadar yüce bir insan olduğuna alamet eder.

Rüyada Kreşe Gitmek

Rüyayı gören kişinin hassas, duyarlı, anlayışlı biri olduğuna, onunla arkadaşlık etmenin ve geçinmenin çok kolay iletişiminde bir o kadar keyifli olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin insanlar üzerinde çok iyi bir izlenim bıraktığına, yanlış anlaşılmaktan çekindiğine ve herkese karşı son derece saygılı davrandığına tabir edilir.

Rüyada Anaokulu Görmek

Rüyayı gören kişinin dürüst, özü sözü bir ve güvenilir kimselerle bir araya geleceğine, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine işaret eder.

Rüyada Anaokulu Öğretmeni Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin anaç bir insan olduğuna, herkesi sevgiyle ve şefkatle kucakladığına, elinden geldiğince herkese yardım ettiğine, bu özelliği sayesinde toplumda çok sevilen, saygı duyulan ve aranan kimse olduğuna, insanlardan aldığı hayır duaları sayesinde işinin gücünün rast gideceğine, hayatının da güzellikler içinde geçeceğine tabir edilir.

Rüyada Anaokulunda Çalışmak

Rüyayı gören kişinin insanların kalbini fethedecek işler yapacağı gibi, mesleğinde de atılıma geçeceği ve zafer elde edeceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: