RuyaTabirleri.com

Rüyada Kristal Görmek

Rüyada kristal görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok büyük sorunlar yaşayacağına, yaptığı çalışmaların beğenilmemesi, iş yerinde yaşadığı sıkıntılar ve artık çalışma isteğinin kaybolmasından ötürü işinden çıkarılma korkusu yaşadığına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yaşadığı huzurlu ve mutlu gönül ilişkisine gölge düşmesinden ötürü çok üzüntülü günler geçirmekte olduğuna ve psikolojisinin allak bullak olmasından ötürü intiharın bile düşündüğüne tabir olunur.

Rüyada Temiz ve Parlak Kristal Görmek

Rüyada temiz ve parlak bir kristal görmek, sıkıntılı geçen uzun yılların ardından, yapılacak işlerden kazanılacak ve biriktirilecek parayla refah dolu, mutlu ve huzurlu aile hayatına işaret eder.

Rüyada Kristal Kadeh Almak

Rüyada kristal kadeh almak, yıllardır hayali kurulan ve tüm sorunların çözümü olarak görülen ve herkes tarafından takip edilen hayırlı bir kısmetle dünyaevine girmeye yorumlanır.

Rüyada Kristal Kapta Bir Şey İçmek

Rüyada kristal kapta bir şey içmek, rüya sahibinin, çok beğendiği, herkes tarafından methedilen, hamarat, anlayışlı bir kısmetle evlenip çoluk çocuğa karışacağına tabir edilir.

Rüyada Bir Kristalin Çatlaması

Rüyada bir kristalin çatlaması, iş hayatında uzun zamandan beri beklenen bir kararın olumsuz çıkmasına ve aynı zamanda, aile hayatında haneyi kara bulutların kaplayacağına ve eşlerden birinin büyük ve bir ağır hastalığa yakalandığının öğrenilmesine delalet eder.

Rüyada Büyük Kristal Görmek

Rüyada büyük bir kristal görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sanat hayatında çok büyük başarılar kazanacağına ve insanlar tarafından daha çok tanınacağına işaret eder.

Rüyada Kristal Küre Görmek

Rüyada kristal küre görmek, rüya sahibinin, iş hayatı, aşk hayatı ve gelecek ile ilgili karar vermekte güçlük çektiğine ve yaşadığı neredeyse tüm sorunların bu durumdan kaynaklandığına tabir olunur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!