RuyaTabirleri.com

Rüyada Kristal Görmek

Rüyada kristal görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok büyük sorunlar yaşayacağına, yaptığı çalışmaların beğenilmemesi, iş yerinde yaşadığı sıkıntılar ve artık çalışma isteğinin kaybolmasından ötürü işinden çıkarılma korkusu yaşadığına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yaşadığı huzurlu ve mutlu gönül ilişkisine gölge düşmesinden ötürü çok üzüntülü günler geçirmekte olduğuna ve psikolojisinin allak bullak olmasından ötürü intiharın bile düşündüğüne tabir olunur.

Rüyada Temiz ve Parlak Kristal Görmek

Rüyada temiz ve parlak bir kristal görmek, sıkıntılı geçen uzun yılların ardından, yapılacak işlerden kazanılacak ve biriktirilecek parayla refah dolu, mutlu ve huzurlu aile hayatına işaret eder.

Rüyada Kristal Kadeh Almak

Rüyada kristal kadeh almak, yıllardır hayali kurulan ve tüm sorunların çözümü olarak görülen ve herkes tarafından takip edilen hayırlı bir kısmetle dünyaevine girmeye yorumlanır.

Rüyada Kristal Kapta Bir Şey İçmek

Rüyada kristal kapta bir şey içmek, rüya sahibinin, çok beğendiği, herkes tarafından methedilen, hamarat, anlayışlı bir kısmetle evlenip çoluk çocuğa karışacağına tabir edilir.

Rüyada Bir Kristalin Çatlaması

Rüyada bir kristalin çatlaması, iş hayatında uzun zamandan beri beklenen bir kararın olumsuz çıkmasına ve aynı zamanda, aile hayatında haneyi kara bulutların kaplayacağına ve eşlerden birinin büyük ve bir ağır hastalığa yakalandığının öğrenilmesine delalet eder.

Rüyada Büyük Kristal Görmek

Rüyada büyük bir kristal görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sanat hayatında çok büyük başarılar kazanacağına ve insanlar tarafından daha çok tanınacağına işaret eder.

Rüyada Kristal Küre Görmek

Rüyada kristal küre görmek, rüya sahibinin, iş hayatı, aşk hayatı ve gelecek ile ilgili karar vermekte güçlük çektiğine ve yaşadığı neredeyse tüm sorunların bu durumdan kaynaklandığına tabir olunur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kristal Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Pembe göçmen (21 Ocak 2016 saat: 19:12)

    Rüyamda halamlarla çok eskiden yaşadığımız evdeydik arkadaşlarım vardı herbirmizi bir odaya koydu halam temizlensin diye benide mutfak lavabo banyo tuvaletin olduğu bölüme koydu yerlerde sabunlar köpüklenmişti sadece su yoktu birde tüm bölümlerde tavanlar kristallerle kaplıydı aynalı lavaboyu temizliyordum bir türlü tam parlamıyor ovalıyorum ama yinede istediğim gibi parlamıyordu

  2. Funda (24 Aralık 2015 saat: 09:24)

    Rüyamda ağzı açılmamış rakı şişesi buluyorum bunu babama veririm diyorum bir bakıyorum ki şişenin için krıstalleşmiş parlıyordu spor salonu olduğunu düşündüğüm bir kapı gösteriyorlar bana burası senin istediğin gibi çalış diyorlardı ben de seviniyordum ama ne o kapıdan içeriye girdim nede elimdeki krıstalleşmiş rakıyı veriyordum şişeyi açmadım da işle ilğili plan yaparken uyandım yorumlarsanız sevinirim

  3. Harun (04 Ekim 2015 saat: 08:37)

    Saçlarımı kendi şampuanımla yıkıyorum.Saçlarımı kurularken baş derimde kristallenmeler olduğunu farkediyorum.Başımı kaşıdıkça daha çok kristalleri yere döküyorum.Sonra bir haber duyuyorum ki benim kullandığım şampuan markası hakkında dava açılmış,herkesin başında kristallenme yapmış.Sonra bir nebze rahatlıyorum rüyamda.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,