RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuaför Görmek

Rüyada kuaför görmek, değerli, parlak, güzel şık ve zarif ziynet eşyalarına, irfan sahibi ve bilge olmaya, takdir toplayacak ve dikkat çekecek işler yapmaya tabir edilir. Rüyada kuaför gören kişinin çevresindeki herkes kendinden razıdır çünkü bu kişi güzel ahlakı, terbiyeli ve saygılı duruşu, güler yüzlülüğü ve naifliği sayesinde herkesin gönlünde taht kurmuş ve herkesin sevgisini kazanmış demektir. Rüyada kuaför gören kişi, karşı cinsten birinden çok etkilenecek ve ona hoş görünmek ve kalbini çalmak için daha çok ayna karşısına geçecek demektir. Rüya sahibinin kıyafetleri ve saçı değişecek, dış görünüşüne daha çok önem gösterecek diye tabir edilir.

Rüyada Kuaföre Gitmek

Rüya sahibinin çevresindeki boş konuşan ve boş gezen kişilere delalet eder. Bu kişiler, dişe dokunur hiçbir işle uğraşmazlar sadece kişiler hakkında fikir beyan ederek, onun ne giydiğine, ötekinin ne sürdüğüne, bir diğerinin ne taktığına kafa yorarlar. Bu kişiler için en büyük uğraş budur.

Rüyada Kuaför Aramak

Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olumlu bir değişme olarak tabir edilir. Rüya sahibi hayatında biraz farklılık yapmak istiyor ve uzun zamandır da bunun yollarını arayıp, programını yapıyor demektir.

Rüyada Kuaför Olmak

Rüya sahibinin gönül ilişkisinde ya da evliliğinde içine sinmeyen bazı şeyler olduğuna ve bunları artık içine atmak yerine eşi ile paylaşıp, bu durumdan kurtulmasına ve içinin rahat etmesine tabir edilir.

Rüyada Kuaför Salonu Görmek

Rüya sahibinin kendisi ile ilgili önemli bir konuda cebinden para çıkmasına ve buna da değmesine işaret eder.

Rüyada Kuaförde Olmak

Rüyasında kuaförde olup saçını yaptırdığını gören kişi, kendisine hayır ve mutluluk getirecek biriyle tanışacak ve onun sayesinde hayatı olumlu yönde değişecektir diye ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: