RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuaföre Gitmek

Rüyada kuaföre gitmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ya da eğitim hayatı ile ilgili bir yere gideceğine ve gittiği yerde yeni yerler göreceğine ve yeni şeyler deneyeceğine alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yaptığı işler ya da ilgilendiği konular ile ilgisi olmadığı halde gereksiz ve boş yere sürekli konuşan ve saçmasapan şeyler yapan ve herhangi vasfı olmayan kişilere işaret eder.

Rüyada Kuaföre Gittiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında arabozucu, geveze, boşboğaz ve dedikoducu kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, bu yüzden çeşitli sorunlar yaşanacağına, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, zor ve sorunlu dönemler geçirileceğine ve bu kişilerin yaptıklarının çok yakın bir zamanda rüya sahibini de etkileyeceğine delalet eder.

Rüyada Kuaföre Gidip Saç Yaptırmak

İki farklı şekilde tabir edilir. Eğer bu rüyayı genç bir kız görürse yakın bir zamanda karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile evleneceğine alamet eder. Eğer rüya sahibi, evli bir kadınsa içinde bulunduğu sıkıntılı ve kötü durumdan yakın bir zaman içinde kurtulacağına ve daha mutlu bir yaşam süreceğine rivayet eder.

Rüyada Gelinlikle Kuaföre Gitmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok zor ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, bu durumlardan büyük zarar görerek çıkacağına ancak daha sonra çok büyük işler yapacağına, gerçekleştirdiği yatırımların meyvesini vereceğine ve çok büyük kazançlar elde edeceğine ve çok daha güzel ve bereketli günler ve işler görüleceğine delalet eder.

Rüyada Saç Kestirmek İçin Kuaföre Gitmek

İki şekilde yorumlanır. Eğer saç güzel kesilmişse çok güzel ve hayırlı işler yapılacağına alamet eder. Ancak, pek iyi bir şekilde kesilmemişse çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçirileceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,