RuyaTabirleri.com

Rüyada Kubbe Görmek

Rüyada kubbe görmek, çok güzeldir. Rüyayı göre kişinin gerek maddi, gerekse manevi olarak tüm sıkıntılarından kurtulacağına, rahata ereceğine, yaşama sevincine kavuşacağına bu sayede hayata ve işine dört elle sarılarak başarıdan başarıya koşacağına delalet eder. Rüya sahibinin yaşadığı tüm hayal kırıklıklarını ve acılarını geride bırakacağına, geleceğine bakacağına, bu doğrultuda attığı her adımdan da mutlak galibiyet elde edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Kubbe Yapmak

Rüyayı gören kişinin gönül işlerinden yana kısmetinin açılacağına, karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına ve rüya sahibinin bu kişi ile yaşamını birleştirme kararını alacağına bundan da hayatı boyunca pişman olmayacağına tabir edilir.

Rüyada Kubbe Yıkılması

Rüyayı gören kişinin mutsuz, üzgün ve karamsar olmasına neden olacak bazı olaylar yaşanacağına ve bu melanetli durumun aile içinde yaşanacak bazı anlaşmazlıklardan kaynaklanacağına işaret eder. Rüya sahibinin hane içindeki iyi geçimine nazar değeceği ve aile saadetinin bozulacağı anlamına gelir ve şanssızlık olarak kabul edilir.

Rüyada Cami Kubbesi Görmek

Rüyayı gören kişinin mutluluğuna mutluluk, neşesine neşe, kazancına da kazanç katacak hayırlı ve kaçırılmaması gereken fırsatlar elde edeceğine, bu sayede kariyer sahibi olacağına, ilerleyeceğine, yükseleceğine ve işinde sağlam bir koltuk edineceğine işaret eder.

Rüyada Kubbeye Tırmanmak

Rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşmak için her türlü zorluğu ve engeli aşmayı bilecek kadar güç ve kudret sahibi olacağına, bu yolda azimle, hırsla ve büyük bir inançla ilerleyeceğine ve sonunda emellerine nail olacağına rivayet edilir.

Rüyada Kubbeli Ev Görmek

Rüyayı gören kişinin hanesinden şen kahkahaların, huzurun, sağlığın, bolluğun, bereketin ve zenginliğin eksin olmayacağı, herşeyin ağız tadı içinde ilerleyeceği, rüya sahibinin eşinden ve çocuklarından da her zaman hayır göreceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!