RuyaTabirleri.com

Rüyada Kucağında Bebek Görmek

Rüyada kucağında bebek görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı kısmet ile çok yakın bir zaman içinde evlenip bir bebek sahibi olacağına, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, bu mutluluğu ve huzuru iş hayatına yansıtması sayesinde çok iyi yerlere geleceğine ve yapacağı çalışmalar ile büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Kucağında Bebek Uyutmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşısına çıkacak olan fırsatları çok iyi ve bütün detayları ile düşünmesi ve bunları gözönüne alarak karar vermesi gerektiğine, yoksa hem elindeki fırsatları kaçıracağına hem de çok büyük zararlara uğrayacağına ve bundan sonra kaçırdığı fırsatlar yüzünden iş hayatında kazanacağı şeyleri yitireceğine alamet eder.

Rüyada Kucağında Bebek Ölmesi

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına, şimdiye kadar sahip olmadığı kadar büyük mal ve mülke sahip olacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına, uzak bir yerde oturan çok sevdiği bir kişiye kavuşacağına ve üzüntülerinin ve sıkıntılarının son bulacağına delalet eder.

Rüyada Kucağında Bebek Emzirmek

İş hayatında kazandığı şeyleri, sadece kendisi ve çevresindeki insanlar için harcamayan rüya sahibinin, yardıma ihtiyacı olan ya da başı sıkışan herkese bir şekilde yardımcı olacağına, çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına tabir edilir.

Rüyada Başkasının Kucağında Bebek Görmek

Uzun zamandan beri maddi sıkıntı yaşayan rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük yenilgilerle karşılaşacağına, ancak etrafındaki kişilerden birinin vereceği büyük destek sayesinde bu durumlardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kucağında Bebek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ömer (28 Aralık 2014 saat: 12:31)

  Rüyamda kucağımda bebek ve cok büyük bir köpek başıboş karşımıza çıkıyor ve ben
  köpek ile göz göze geliyorum. O anda köpek saldırıyor ve bebeği korumak için yerdeki çukur veya yarık gibi bir yere atliyorum.
  Köpek ben atlayinca başka birinin kolunu ısısiriyor. Köpek ile tekrar gozgoze geldiğimde uyandım. Sizden ricam bu rüya ne anlama gelir yardımcı olurmusunuz. Teşekkürler.

 2. sedef (09 Aralık 2014 saat: 15:24)

  Rüyamda karaçarşaf giymiş beyaz yüzlü bi kadının kucağında 3 uaşlarında bi çocuk vardı. Tam olarak hatırlayamıyorum ama ben tam küçük bir iyilik yapacakken vaz geçiyodum ve o kadın bu iyiliği uapıyodu ama kime bilmiyorum. Bunun üzerine kadına bakıypdum ve kadın benim bütün sırlarımı sesli bir şekilde söylemeye başlıyodu (küçük sırlar) bende bunun üzerime oradan koşarak kaçıyodum ama kadın aekamdan söylemeye devam ediyodu…

  Rüyadan gerçekten çok etkikendim ve yataktan korkarak kalktım rüyamın yorumunu yaparsanız sevinirim…

 3. burcu (30 Kasım 2014 saat: 10:34)

  Ruyamda okul asansorunun yaninda pusette bir bebek vardi baskasinin bebegi bebem aglayarak uyandi kucagma gelmek istedi cok kucuktu en fazla 3 aylik. Ustune bebek ortusunu orttum usumesin diye ve siniflara annesine bakmaya gittim kucagima alip. Bebek ilk siniftan ciktigimizda annem hastaneye gitti bana uyu dedi ama ben uyandm dedi gelcek onceden de altin almaya gitmisti dedi. Konuştuğunu duyunca hic sasirmadim.herkes hayretlerle bakti. Sonra annesi geldi sarisin mavi gözlü bir kadin. Neden bebgi biraktiniz dedim. Hastaneye gitmem gerekiyordu dedi. Bebegi annesine verdim üzülerek gittim ordan asansoru onunde arkaslarima bir an once evlenip cocuk yapmak istyorum dedm. Cok sasirdilar hamileymisim gibi aa nasil olur ne zaman diye tepki verdiler ve uyandim

 4. mariana (28 Kasım 2014 saat: 10:05)

  Rüyamda misafirlige gitmisim teyzemlere, ve her iki teyzemin elinds bi kiz bi erkek bebek var. Ben ilk erkek olani kucagima alyorum bebek kücüktü fazla ugrasmadan geri birakiyorum. Sonra kiz olani aliyorum onunla baya ugrasiyorum ama güldürmeye calisiyorum hep kafasi önde bi bebekti. Az bisey gülüyo yine duruyo cok tatli bi yüzü vardi ama bebek kimin diye soruyorum ögrendikten sonra hi tamam ozaman diyip seviyorum… lütfen rüyamla ilgili beni bilgilendirrseniz sevinirim

 5. Nuray güncan (22 Ekim 2014 saat: 08:38)

  Rüyamda tanımadığım bir evde kucağımda cılız küçük bir bebeği pış pışlayıp uyutuyorum bebeği Divan’a yatırdığım anda bebek uyuyan bir köpek oluyor bu ta îmâsının evde tanımadığım kadın misafirler var sonra daha önce oturduğum evdekim balkona doğru yürürken alt pijamamız olmadığını fark ediyorum balkondan bakınca apartmanların çatılarında işçiler çatıları sökmüşler çatıları tamir ediyorlar bende pijamam olmadığı için beni görmesinler diye işçilerden saklanacak onlara bakıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,