RuyaTabirleri.com

Rüyada Kucak Görmek

Rüyada kucak görmek, birinin himayesine girmek demektir. Özellikle yaşça kişiden büyük bir erkek ya da bir kadının bazı imkanlar sunacağını, rüya sahibinin sıkıntılarını, stresini azaltmak için çözümler üreteceğini bildirirken, bu kimsenin himayesinde olup, ona hizmet ederek yaşamak şeklinde de yorumlanır. Geçmişle bundan sonraki hayatın birbirinden kesin hatlarla ayrılacağını ifade eden rüya, moralsiz, stresli, üzgün zamanlar geçiren kişilerin, kendilerini seven, değer veren dostları ve yakınları tarafından sarılıp, sarmalanacaklarına, destek göreceklerine alamet eder. Doğru dostluklar kurulduğunu bildiren rüya, zorluklar karşısında kişinin yalnız kalmayacağını, psikolojik olarak zayıflasa dahi kendisini güçsüz hissetmeyeceğini de alamet eder. Kucak, aile ilişkilerinin her zaman sıkı ve kopmaz bağlarla kuvvetleneceğini, rüya sahibinin sırtının yere gelmeyeceğini ifade eder. Yeni evli kişilerde çocuk haberi manasındadır.

Rüyada Kucak Açmak

Tanımadığı birine kucak açtığını görmek, ölmüş aile üyeleri ve büyükleri için yaptırılacak bir hayrata ya da hayır kurumuna yapılan maddi bağışlarla sevap almaya yorumlanır. Tanıdığı birine kucak açmak, o kimseye manevi ve maddi anlamda destek olmak, iş sorunlarını çözmek, yardım etmek yahut ailevi problemlerinde arabuluculuk yapmak demektir. Şefkatli insanlar tarafından sevilmek, değer verilmek, yapılan işlerde herkesten destek ve teşvik görmek anlamında olduğu gibi, iş kuran kişilerin çevrelerinin de yardımıyla kısa sürede başarılı olacaklarını bildirir.

Rüyada Kucaklaşmak

Dayanışma ve birlik, beraberlik içinde geçecek güzel bir hayatın ifadesidir. Kucaklaşan kişiler hayat boyu güzel dostluklara, iyi bir aileye sahip olurlar. Atılan her adımda iyiliklerle karşılaşmak, dua almak, herkesle iyi geçinmek ve çok sevilmek demektir. Bekar kişiler için yapacakları evliliğin örnek olacağını, hayat boyu mutlu yaşanacağını tabir eder.

Rüyada Kucak Görmenin Psikolojik Yorumu

Aile sevgisine ve şefkatine ihtiyaç duymanın işareti olan rüya, her yaştan kişinin anne ve babasına duydukları özlemi, sevgiyi bildirir. Kişinin iç dünyasında korunmasız bir yanı olduğuna dikkat çektiği gibi, sevgi arayışının da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!