RuyaTabirleri.com

Rüyada Kucaklamak

Rüyada kucaklamak, huzur ve mutluluk bulmaya, hedeflere yaklaşmaya, şansın ve bahtın açılacağına, geleceğin güzelliklerle dolacağına ve rüyayı gören kişinin herkesi kıskandıracak kadar güzel bir hayata kavuşacağına alamet eder. Rüya sahibinin çok kısmetli biri olduğuna, kalbinden geçen her dileğinin gerçekleşeceğine, sağlığının yerinde kalacağına ve hayatının uzun olacağına delalet eder. Rüyada kucaklamak, kişinin olumlu olaylar yaşayacağına ve iyi kimselerle karşılaşacağına tabir edilir.

Rüyada Kucaklaşmak

Rüyada kucaklaşmak, rüya sahibinin müjdeli ve güzel haberler alacağına, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, doyasıya hasret gidereceğine, bol muhabbette olacağına ve keyifte kalacağına delalet eder.

Rüyada Düşmanla Kucaklaşmak

Rüyada düşmanla kucaklaşmak, gerçek anlamına benzer şekilde açıklanır. Rüya sahibinin arasının bozuk olduğu kişilerle arasındaki anlaşmazlıkları gidereceğine, aradaki buzları eriteceğine ve barış sağlayacağına işaret eder.

Rüyada Ölüyle Kucaklaştığını Görmek

Rüyada ölüyle kucaklaştığını görmek, rüyayı gören kişinin ağız tadı, mutluluk ve huzur içinde yaşayacağına, hayatının güllük gülistanlık geçeceğine, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada Sevgiliyle Kucaklaşmak

Rüyada sevgiliyle kucaklaşmak, ona kavuşmaya, hasreti bitirmeye, özlem gidermeye ve amacına ulaşmaya işaret eder. Rüya sahibinin gönlünden geçenleri gerçekleştireceğine, kalkınmayı başaracağına ve sevdikleri ile hep birlikte yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Birine Kavuşmak

Rüyada birine kavuşmak, din ve Allah aşkına, kitaba uygun yaşamaya, hak yolunu tutmaya, helal lokma yemeye, güzel ahlaklı olmaya, haramdan ve zinadan kaçınmaya ve güzel ameller işlemeye tabir edilir.

Rüyada Hasretle Sarılmak

Rüyada hasretle sarılmak, müjdeye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin beklediği ve istediği başarıya ulaşacağına, kısmetinin açık olacağına ve şansının hayatı boyunca yaver gideceğine delalet eder. Güzel ve mutlu bir hayat yaşamak ve keyfiyette olmak ile yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kucaklamak İle İlgili Rüyalar;

 1. erkut (12 Ekim 2014 saat: 12:16)

  rüyamda çok uzaklarda asker olan kardeşim bildiğim ve çok özlediğim can dostuma sarıldım sımsıkı, doyasıya öptüm çok gerçekçiydi, hasret giderdim mavi gömlek giymişti ve sakalları vardı, mutlu görünüyordu, çok güzeldi.doyasıya sarıldık, okadar mutlu olmuştumki, uyandımda sanki gerçekten hasret gidermişitim, ama hiç konuşmadık, sürekli görüyorum zaten, ama bu en güzeliydi, ALLAH dualarımı kabul eder inşallah, günlerce konuşamıyoruz, herşeyi çok özledim sabırla gelmesini diliyorum, ALLAH bizi ayırmasın, tüm dualarım onun için, o iyi olsun, mutlu olsun, yorumlarsanız sevinirim…

 2. ESRA KILIÇ (09 Mayıs 2014 saat: 13:22)

  Rüyamdan saçlarımın ucundan tutup elimle çektiğimde bir kaç tutam saçlarımın döküldüğünü görüyorum. ardından kalabalık bir ortam giriyorum kişiler yabancı değil tanıdık. Birisi beni kucağına alıyor.
  içim öyle rahat ediyor ki, çok huzurlu oluyorum. bende o kişinin boynuna gayet rahat bir şekilde sarılıyorum. ( kucağına alan kişi amirim sayılır)
  yorumlarsanız sevinirim.

 3. ayşegül (13 Nisan 2014 saat: 15:32)

  Rüyamda önce kimsesiz kaybolan bir çocukla çok eğleniyorduk oyunlar oynuyorduk küçüktü 2 3 yaşlarında. Sonra onun gibi başka bi çocuğa cok kızarak hirpalayarak altını degistiriyordum.sonra birden tekrar degisti otobüste arkadasimla birkikte yolculuk yapiyorduk yanimizda iki adam var bize kendini tanitiyorlar onlardan biri bana kartini numarasini yazip veriyor adam belli ki mevki sahibi biri hatta tarim ve köy isleri Bakanlığı Yazdığını cok net hatırlıyorum. Otobusten inince tam net hatirlamiyorum o adamlardan birimiydi ama gorme engelliymis ona yardim etmeye calosiyoruz arkadaslarimla. Tam tarif edip gidecekken benim icim el vermiyor dönüp bidaha bakacağım da adam bi yere cay içmeye gitmiş oluyor. Biraz ilerleyip bizde bir yere girdigimizde bi masaya oturuyoruz bişeye bakıp cikacak gibi arkadasim baska birinin yemeginu yiyor ona gizliden yeme diyorum yiyor sonunda kadinla tartismaya başlıyoruz ama birden orasi bosaliyor ben bi arkami donuyorum cok ozledigim 3 arkadaşım gelmis sıkı sıkı kucaklaşıyoruz. Butun bunları 2 saatlik bi uyku icerisinde kafam boşken gòrdüm. Ve unutmadım da anlamadigim bi sekilde.lutfen yorumlarsiniz cok sevinirim.

 4. demet (09 Mart 2014 saat: 01:10)

  Rüyamda bir balkondaydım ve elimda kocaman sağlam bir ok ve yay vardi. Oldukça uzakta olan yüksek bir binanin tepesine ok atiyodum öyleki attiğim her ok bir süre sonra gözden kayboluyordu çok uzak olduğu için hedefi vurduğumdan emin olamıyordum sonra yan tarafıma baktım kovada siyah boya vardı hemen bir okun arka kısmını siyah boyaya batırdım daha iyi görürüm nereye gittiğini diye atacakken uyandım..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,