RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Kucaklaşmak

Rüyada kucaklaşmak, barışın, sevginin, dostluğun ve kardeşliğin sembolüdür. Rüya sahibinin aralarında düşmanlık olan kişilerle bir araya gelerek düşmanlığı bitirmelerine tabir edilir. Sıcak ve içten duygular anlamına gelir. Kavganın, karmaşanın ve belirsizliğin sona ermesi, huzurun ve sükûnetin hâkim olması şeklinde yorumlanır. Rüyada kucaklaşmak, iyiye, güzele ve hayırlı olana işaret eder. Hilenin, fesadın ve kinin ortadan kalkması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kucaklamak

Rüyada kucaklamak, içten ve samimi duyguları temsil eder. Savaş baltalarının ortadan kalkması, karşılıklı olarak görüş birliğine varılması, kavgaların ve husumetlerin bitmesi anlamına gelir. Bu rüya insanların arasındaki mesafelerin kalkmasına ve buzların da erimesine delalet eder.

Rüyada Ölen Biriyle Kucaklaşmak

Rüyada ölen biriyle kucaklaşmak uğur ve şans getirir. Rüya sahibi için sağlık kazanması ve huzurunun yerinde olacağına işaret eder. Kişinin hayatının ileride çok güzel olacağına dair yorumlanır. Şansın ve kısmetin de açık olacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Sarılmak

Rüyada sarılmak da kucaklaşmakla benzer şekilde açıklanır ve hayırlı bir rüya olduğu yorumu yapılır. İnsanlar arasındaki itilafların son bulması, kişilerin karşılıklı olarak, gönül rızalarıyla birbirlerine yeniden sarılmaları ve geçmişte yaşadıkları tatsızlıkları unutmaya karar vermeleri anlamına gelir.

Rüyada Birinin Boynuna Sarılmak

Rüyada kendisini birinin boynuna sarılmış şekilde gören kişinin, ağız tadının ve keyfinin yerine geleceği yorumu yapılır. Rüya sahibi, tüm sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacak, eski neşesine geri kavuşacak demektir. Bundan sonra kalan hayatı için de yüzünün hep güleceğine işaret eder.

Rüyada Eşine Sarılmak

Rüyasında kendi nikahlı eşine sarıldığını gören kişi evliliğinden yana hayır görür ve huzur bulur. Aile içindeki geçim sıkıntısı ve kavgalar sona erer, mutluluk yüzünü gösterir, eşler birbirine sıkı sıkıya, hiç ayrılmayacak şekilde kenetlenir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!