RuyaTabirleri.com

Rüyada Küçük Abdest Görmek

Rüyada küçük abdest görmek, yaşanan sıkıntıların, çekilen dertlerin ve üzüntülerin geçeceğine yorumlanır. Abdest bozulan yer, tuvaletse eğer sorunların hak ve hukuk çerçevesinde çözüleceğine işaret eder. Eğer tuvalet değilse, farklı yollara başvurulacağına delalet eder. Aynı zamanda, çıkılmış olan zorunlu bir yolculuktan dönmeye ve en sıkışık zamanda yüklü miktarda para kazanmaya yorulur.

Rüyada Büyük Abdest Görmek

Rüyada büyük abdest görmek, rüyayı gören kişinin, sağlık sorunlarından ve endişelerinin sebebi olan borçlarından kurtulmasına delalet eder.

Rüyada Sokak Ortasında Büyük Abdestini Yapmak

Rüyada sokak ortasında büyük abdestini bozmak, yaptığı bir hata yüzünden sevdiği ve değer verdiği insanlara ve ahbaplarına rezil olacağına işaret eder.

Rüyada Büyük Abdest Yemek

Rüyada büyük abdest yemek, yapılan hatalardan ve yanlış işlerden ders alınmasına yorulur. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, kazancında ortaya çıkan haram mala delalet eder.

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet gören kişinin, ailesiyle ilgili sorunlar yüzünden sıkıntıya düştüğüne ve bu yüzden ruhsal olarak kötü bir halde olduğuna işaret eder. Aynı zamanda, yemek bulmak ve bir miktar para kazanmak için sürekli çabalamaya ve emek vermeye yorulur.

Rüyada Temiz Tuvalet Görmek

Rüyada temiz tuvalet görmek, rüya sahibinin, parasal durumunda yaşanan sorunlara işaret eder. Aynı zamanda, aile hayatında iyi kalpli, anlayışlı, hamarat ve güzel sözlü eşe delalet eder.

Rüyada Tuvalette Mahsur Kalmak

Rüyada tuvalette mahsur kaldığını gören kişinin, uzun bir hastalık süreci geçirdikten sonra hayata veda edeceğine yorulur.

Rüyada Tuvalet Yıkamak

Rüyada tuvalet yıkadığını gören kişinin, iş hayatında yaptığı hataları ve şanssızlığı yüzünden büyük miktarda para kaybedeceğine yorumlanır.

Rüyada Tuvalet Tıkanması

Rüyada tuvalet tıkanması, rüyayı gören kişinin, karşılaştığı sorunlar ve yaşadığı sıkıntılar nedeniyle başladığı işi yarım bırakmasına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: