RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Küçük Abdest Yapmak

Rüyada küçük abdest yapmak, maddi anlamda güç sahibi olmaya, borçlardan ve hastalıklardan kurtulmaya ve rahata ermeye işaret eder. Rüya sahibinin esenliğe kavuşacağına, işlerini hafifleteceğine, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına alamet eder. Kişi, huzur içinde, zengin ve sağlıklı bir hayat sürecek, malı ve parası da sürekli olarak artacak demektir. Bolluk içinde rahat yaşanacak bir hayata alamet eder.

Rüyada Küçük Abdest Bozmak

Rüyada küçük abdest bozmak, dileklerin gerçekleşeceğine, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada Küçük Abdestini Yaptığını Görmek

Rüyada küçük abdestini yaptığını görmek, ağız tadına, keyfe ve mala kavuşmaya, gelecek için hayırlı olacak girişimlerde bulunmaya, başarıya, sağlıklı olmaya ve bolluğa kavuşmaya tabir edilir. Rüya sahibi için çok verimli ve çok başarılı geçecek bir döneme işaret eder.

Rüyada Çiş Yapmak

Rüyada çiş yapmak, tüm dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların geride kalacağına, maddi yükümlülüklerin azalacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine tabir edilir. Rüya sahibinin daha rahat bir şekilde ekmeğini kazanacağına ve hayatını çok daha kolay bir şekilde idame ettirmeyi başaracağına rivayet edilir.

Rüyada Sidik Görmek

Rüyada sidik görmek, kurtuluş ve şifa anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatını zorlaştıran ve kendisine engel olan her şeyden kurtulacağına, kafasının rahat edeceğine bu sayede neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Sidik İçmek

Rüyada sidik içmek iyi anlamlara gelmez. Hastalık ve zorluk görmeye, eksik ve kusurlu iş yapmaya, ayıplanmaya ve rezil olmaya alamet eder. Rüya sahibinin aklındaki şeytana uyacağına ve daha önce hiç yapmadığı işler yapacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: