RuyaTabirleri.com

Rüyada Küçük Altın Görmek

Rüyada küçük altın görmek, gereğinden fazla sorumluluk alındığına işaret eder. Rüya sahibi üzerine gereksiz yükler alıp başkalarının sorumluluğunu da üstlenecektir. Bunlar ileride rüya sahibine sıkıntılı günler yaşatabilir. Bu nedenle rüya sahibi üzerindeki gereksiz yükleri atmalıdır. Böylece daha rahatlamış hissedecektir. Kişinin çevresindeki insanların destekleri olacaktır. Bu konuda kendisine destek vereceklerdir. Ancak rüya sahibi yanında tutması gereken insanları doğru seçmelidir.

Rüyada Küçük Altın Çalmak

Rüyada küçük altın gören kimse, gerçek hayatında tehlikeli işlere kalkışacak ve sonunda çok üzülecektir. Rüya sahibinin belirli amaçları olacaktır. Bu amaca ulaşabilmek için tehlikeli işlere de girişecektir. Ancak bunu bile bile ilerlemeye devam edecek ancak kendisini bir yerde durdurmazsa her şeyi mahvedecek ve kendisi ciddi zarar görecektir.

Rüyada Küçük Altın Vermek

Rüyada küçük altın vermek, aile içerisinde yaşanacak olumsuzluklara delalet eder. Rüya sahibi aile içerisine dahil olacak biri hakkında huzursuz olacak ve ailesi ile bu kişi sebebiyle tartışacaktır. Aile bağları da bir süre sonra bozulacaktır. Akrabalar arasında da olabilecek bu olumsuzluklar ailenin yavaş yavaş dağılmasına neden olabilir. Bu yüzden bu sorunları yaşamamak için aileniz daha fazla süre geçirmelisiniz.

Rüyada Küçük Altın Hediye Almak

Rüyada küçük altın hediye almak, rüya sahibine karşı kin besleyen insanların varlığına işaret eder. Rüya sahibi kendisini iş hayatında saf dışı bırakmak isteyen, işlerinin bozulmasını arzulayan insanlara karşı dikkatli olmalıdır. Onları tespit ettiği zaman derhal etkisiz hale getirmelidir.

Rüyada Altın Künye Görmek

Rüyada altın künye görmek, başarıların ardından şan ve şöhret sahibi olmak anlamına gelir. Rüya sahibi başarılı bir iş adamı olarak insanların takdirini kazanacak ve çok saygın biri olacaktır. Kendisine olan itibar artacaktır. Rüya sahibinin kendisine olan güveni de artacak ve daha da büyük işlere imza atmak için girişimlere başlayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Altın ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Altın Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!