RuyaTabirleri.com

Rüyada Küçük Balık Görmek

Rüyada küçük balık görmek, kişinin heves ettiği şeylerin hiçbir kazancı olmayan boş uğraşlar olduğunu gösterir. Aynı zamanda ele geçecek kısmetlerin de ufak ama kişiyi sevindirecek, işine yarayacak ölçüde olduğuna da alamettir. Genç, bekar kızlar için küçük balık karşısına çıkacak kısmetlere işaret eder. Evli kişiler için de bereketin artmasına delalettir. İslami olarak balık görmek küçük veya büyük, her şekilde kısmet anlamına gelir ve ganimet elde etmeye, küçük çaplı bir mirasa, yeni açılacak bir işletmeden helal para kazanmaya işarettir.

Rüyada Küçük Balık Sürüsü Görmek

Özellikle kişinin iş yaşamında pek çok değişikliğin ardı arkasına gerçekleşeceğini ve ele geçecek pek çok paraya delalet eder. Rüya sahibinin kazancının her daim devam edeceğine ve maddi konularda hiç bunalmayacağına, parasının her zaman bereketli olacağına alamettir. Görülen sürü ne kadar kalabalık ve çok ise, kişinin kazancı da o kadar artar. Aynı zamanda ele geçecek şansın da çokluğuna delalet sayılır.

Rüyada Yüzen Küçük Balık Görmek

Kişiye gelecek güzel bir haber neticesinde hayatında oluşacak küçük değişikliklerin ve güzel gelişmelerin habercisidir. Küs olan biriyle yeniden barışmaya ve muhabbet etmeye, evdeki geçimin kolaylaşacağına, maaşa alınacak küçük tutarlı zamma, suya çok yakın yüzen küçük balıklar kişinin hemen eline geçecek olan paraya işaret ederken, aile hayatında da mutlu gelişmelerin ve sürprizlerin habercisidir. Eğer kişi sudaki küçük balıklardan birini alırsa eline geçecek değerli bir mala yorumlanır.

Rüyada Küçük Balık Görmenin Psikolojik Yorumu

Bilinçaltında oluşan ve kişinin ortaya çıkarmaktan korktuğu cinsel fanteziler anlamına gelir. Çok sayıda küçük balık görmek kişinin cinsel yönden arayış içinde olduğuna ve içinde bastırmak zorunda kaldığı enerjinin onu zor durumda bıraktığına işaret eder. Küçük balık rüya sahibinin cinsel hayatında olmasını istediği değişikliklerin simgesi olduğu gibi, özgürlüğünü elde edememenin de pişmanlığı ve üzüntüsünü ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Balık hakkında en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Balık Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Küçük Balık Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ahmet (15 Ekim 2016 saat: 15:56)

    Rüyamda kardeşim bana iki poşet balık verdi.(balık poşette çoktu)Boyları 5-6 cm.kadar.Bir poşettekiler turuncu diğerindekiler karışık renkliydi.Suyu az olduğundan kısmen can çekişmeye başlamışlardı.Bende ölmesinler diye poşete su ilave et et istiyordum.Su ilave edemeden uyandım.

  2. Mehmet Ali (20 Haziran 2015 saat: 10:44)

    Rüyada denizde aşırı derecede balık vardı o kadar coktu ki insanları bile göremiyordum balıkların çokluğun dan ben ise kumsal bir yerde 180 tl ye bir olta aldım fakat onunla değil kova ile yakalamayı tercih ediyordum dahab sonra bir arkadaş geldi ve beraber 3 yada 5 beş tane küçük balik yakaladık ama balıkların ebatı şimdi hamsi balığı boyundaydi daha sonra ne olduysa birden bire deniz dahi olmak üzere balıklar yok denecek kadar azalmaya başladı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,