RuyaTabirleri.com

Rüyada Küçük Bebek Görmek

Rüyada küçük bebek görmek,  genellikle hep iyi yorulmaktır. Eğer bu bebek erkekse, yakında alınacak müjdeli bir haberdir. Bu rüyayı gören kendisini çok mutlu edecek ve sıkıntılarına son verecek havadisleri yaşar veya duyar. Kız bebek ise her anlamda bolluktur. Bu rüya ile geçim kolaylaşır, bereket artar, rızık çoğalır, rüya sahibinin eline her yerden tahmininden de fazla para ve mal geçer. Küçük bebek rüyası, kişinin talihinin döndüğüne ve oldukça güzel bir ömür geçireceğine işarettir. Eğer rüyada görülen küçük bebek konuşuyorsa, rüya sahibi yakında beklemediği bir haber alır. Bu haber sonucunda ya üzülür ya da sevinir.

Rüyada Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada bebek doğurmak, tüm sıkıntıların gitmesidir. Eğer hamile olup da doğuramadığınızı görmeniz hala sıkıntıda bulunduğunuza fakat kısa bir süre içerisinde hepsinden kurtulacağınıza yorulur. Çoğu âlime göre rüyada doğurmak, hep üzüntüden kurtulmaya, dertlerin bitmesine, sıkıntıların gitmesine, parlak ve her anlamda güzel bir döneme girdiğinize işarettir.

Rüyada Doğmuş Bebek Görmek

Bu rüya erkekler için hayırlı ve doğurgan bir eştir. Fakir bir kimse bu rüyayı görse, zenginleşir ve eline bir miktar mal geçer. Zengin bir kimse bu rüyayı görse elinden bir miktar mal veya para çıkar. Tüccarlar için ise bu rüya iş hayatında zarar etmeye, yolcu olan ya da gurbette bulunanlar için ise memlekete dönmeye işarettir.

Rüyada Uyuyan Bebek Görmek

Rüyasında uyuyan bebek gören kişi, her anlamda parlak bir geleceğe kavuşur. Bu rüya ile tüm tedirginlikleri, korkuları ve sıkıntıları gider. Muradına kavuşur ve arzuları kabul olur. Uyuyan bebek aynı zamanda huzurlu bir yuvadır. Bu rüyayı gören bekar ise kısmeti çıkarak evlenir, eğer evli ise eşi ile arası hep iyi olur veya tartışmışlarsa tatlıya bağlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Küçük Bebek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Bayram .E (08 Ocak 2016 saat: 14:25)

  Rüyamda kizimin yatak odasinda annesiyle yatarken annesiyle kizimin arasinda kücük bir bebek bir veya iki haftalik olan bebek gördüm sasirdim kizimin üzerinde karnindan yukari giysisi ve karnindan asagi giyinmis salvar sekli modern gece kiyafeti var annesinin gayet dogal geceligi var cocuk arada yatarken cildir cildir gözleri zeytin gibi siyah bakiyor yalniz boz tuhaf rengi var hanima soruyorum bu bebekte neyin nesi diyorum oda bir arkadasinin bakmak icin getirdigini söylüyor Hemen uyaniyorum Insallah hayir getire

 2. Hanife (13 Aralık 2015 saat: 22:08)

  Ruyamda bi bebek odasi gordumben odaya pecerenin dışından bakiyordum ve bir çınar ağacı vardı.içerde beşikte bebek vardi ve sonra içeri bi kadin girdi ve bebeği kucağina aldi sonra eski sevgilim geldi ve kadına sarılıp bebege baktı sonra aniden sanki benim orda olduğumu biliyor gibi kızgın bi ifadeyle bana bakti ve ben korkarak uyandim

 3. bng (24 Temmuz 2015 saat: 23:56)

  Ruyamda bir odanin icindeyim. Yerde yatan 3 tane bebek var yanyana. Ortadaki daha buyuk 9 aylik gibi. Sagindaki ve solundaki daha kucuk 4-5 aylik gibi. Ben ayaktayim onlara bakiyorum. Sagdaki esmer soldaki hafif sarisin bebeklerin. Ortadaki ise beyaz tenli.
  sonra birisi kucukleri kucagina aliyor kucakta gordum onlari. Bu kadar hatirliyorum ruyayi. Yorumlar misiniz
  tskrler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,