RuyaTabirleri.com

Rüyada Küçük Çocuk Görmek

Rüyada küçük çocuk görmek, İslami olarak kişinin dünya hayatının çok neşeli ve sağlıklı geçeceğine, yüzünden gülücüklerin, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına alamet eder. Rüyasında bir kadının kucağında küçük çocuk gören müjdeli bir haberle sevinir. Kişi kendi kucağında küçük bir çocuk tuttuğunu görürse ailesine ve çevresine karşı daha merhametli biri olur ve davranışlarının karşılığını da çok güzel bir şekilde alır. Başka birinin çocuğunu görmek, kişinin yetim ya da kimsesiz kalmış bir çocuğa ebeveynlik yapacağını, maddi ve manevi anlamda onu koruyup gözeteceğini bildirir. Yürümeye yeni başlamış bir çocuk görmek ise kişinin yepyeni bir işe atılmak için heves ettiğini ve hayallerin gerçekleştirmek için küçük fırsatlar elde edeceğini gösterir.

Rüyada Küçük Kız Çocuğu Görmek

Bekar bir erkek için günah işleyen bir kadınla birliktelik kurmaya ve ondan kaynaklanan sıkıntılar yüzünden hayatında huzursuzluklar olmasına işaret eder. Evli bir erkek bu rüyayı görürse anne tarafından gelecek bir miras söz konusu olur ancak mirasın kişinin eline geçmesi uzun zaman alır ve sıkıntılara neden olur. Genç bir kız kucağında küçük bir kız çocuğu görürse arkadaşları ile arası açılır ve sevdiği kişiyle de tartışmalar yaşar. Gözyaşı anlamına da gelir.

Rüyada Küçük Erkek Çocuğu Görmek

Kişinin yaptığı bir hatadan ders alarak yaşamındaki kusurları yeniden gözden geçireceğine, ikili ilişkilerinde daha dikkatli bit tavır geliştireceğine işarettir. Bekar kimseler için de güvenilir ve iyi huylu bir kız arkadaş sahibi olunacağına, çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra da evlilik planları yapılmaya başlanacağına alamettir.

Rüyada Küçük Çocuk Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle bilinçaltında çocuk sahibi olmak isteyen kişilerin gördükleri rüyalardandır. Öte taraftan ise çocukluk dönemlerini yeterli kadar sevgiyle ve şefkatle geçirmemiş, anne baba sevgisinden mahrum kalmış kimseler de de sıklıkla görülür ve kişinin sevgiye olan ihtiyacını vurgular.

 

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada çocuk görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Çocuk Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyada Küçük Çocuk Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Aydan (10 Ağustos 2016 saat: 11:32)

    Ben rüyada hamile olduğumu görüyorum. Başkasının çocuğu uyuyo. Çocuk daha çok küçük ama söylediklerimizi tekrar ediyo ben şaşırıyorum ve çocuğu qucama alıp üstünü baddaniye ile örtüyorum çocuk benim kucamda uykuya dalıyor .bende rüyamda herkesle kavga ediyorum. genç bir kadın üstüme sıcak su döküo ve ben baırıyorum o kadınla kavga ediyorum sen bana hiç bişey yapmazsın ben evliyim hamileyim falan. Kadın diyorki sen kimle evlisin ibrahimle diyorum oda diyorki sen onunla evlenmiycekdin ben başkasını yollamışsın nie evlendin onunla ben de diyorum ki ben onu seviyorum böyle bir rüya gördüm kaç günlerdir rüyamda küçük çocuk görüyorum rüyamda ama kızmı erkekmi bilmiyorum. Gerçekde hamileyim ben.

  2. eray (07 Mart 2016 saat: 10:01)

    Ryamda evin önüne üst komşunun torunu gelmişti çok güzeldi ona aşık oluyorum içeriye girerken bana kral olucaksın demişti sonra bende ona çıkma teklifi edicektim sınıf arkadaşıma sordum o cevap vermedi sonra onu gördüm yanında küçük erkek kardeşi vardı hiç konuşmadan başka yere gitdi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,