RuyaTabirleri.com

Rüyada Küçük Görmek

Rüyada küçük görmek, ek olarak görülen nesne veya durumun kendisine göre yorumlanmalıdır. Genel manada küçük bir şey görmek, beklentileri yüksek tutmamak konusunda bir uyarıdır. Zira kişinin büyük hayalleri ve istekleri varsa dahi bugünlerde onlara ulaşamayacağını, sabrederek ve azimle çalışarak devam etmesi halinde tüm hayallerini gerçek kılacak gücü bulacağını ifade eder. Küçük araba görmek, günü birlik gidilen bir yolun ifadesiyken, küçük çocuk görmek ise büyük bir sevinç manasındadır. Küçük ev görmek ailece sevinç duyulacak bir haber almaya, ev ahalisinden birinin iş bulmasına, küçük abdest görmek boş işler peşinde koşmaktan ötürü ciddi vakit kaybı yaşanacağına yorumlanır. İçi bozuk para dolu küçük cüzdan görmek ise borcu olanların bir kısmını kolayca ödeyip rahatlayacaklarını, üzerlerinden az da olsa bir yük kalkacağını bildirir.

Rüyada Küçük Yılan Görmek

Küçük ve şimdilik etkisiz bir düşman sahibi olmak anlamındadır ancak dikkat edilmezse bu düşmanın ilerleyen zamanlarda kişinin hiç beklemediği şekilde önüne çıkabileceğinin de altını çizer. Rüya sahibinin çok yakın çevresinde kendisine nazar eden bir kadının varlığına, arkasından konuşan bir dostuna alamettir. Arkadaş çevresini gözden geçirmek halinde kimin dost, kimin düşman olduğunun bir süre sonra ortaya çıkacağını bildirir.

Rüyada Küçük Balık Tutmak

Küçük balık görmek şansa, iyi insanlarla tanışmaya, para konusunda kısmetli ve bereketli olmaya yorumlanır. Rüya sahibinin elinin hiç sıkışmayacağını ve kendi yağıyla kavrularak hayatını idame ettireceğini, hatta elindekileri başkaları ile bölüşecek kadar yüce gönüllü biri olduğunu ifade eder. Küçük balık tutmak da aynı şekilde iyi haberler almak, yapılan işlerden fayda görüleceğine, büyük olmasa da kişiyi memnun eden az miktarda gelirler elde edileceğini bildirir.

Rüyada Küçük Görmenin Psikolojik Yorumu

Küçük görülen şeyin ne olduğu çok önemlidir. Genelde rüya sahibinin çok detaycı biri olmasına ilişkin bilgi verdiği gibi, gereksiz şeyleri büyüten veya fazla endişeli yaşayan kişilerin tedirgin ruh hallerinin altını çizebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!