RuyaTabirleri.com

Rüyada Küçük Kurt Görmek

Rüyada küçük kurt görmek, evin hanımına ya da kızına tabir edilir çünkü küçük kurt bayan olarak değerlendirilir. Bu rüya, kişinin bu kimselerle olan ilişkisine delalet ederken aynı zamanda yenilik ve değişim anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında olumlu ve sürpriz gelişmeler yaşanacağı ve bunların rüyayı gören kişiye hem keyif ve neşe hem de yaşam enerjisi ve ümit vereceğine işaret eder.

Rüyada Küçük Kurt Yemek

Rüyada küçük kurt yemek, rüya sahibinin bazı plan, program ve projelerini ailevi nedenlerden dolayı şimdilik askıya almak zorunda kalacağına işaret eder. Kişi çok heves ederek organize ettiğive gerçekleşmesi için sabırsızlıkla beklediği bir işi sonraya bırakmak zorunda kalacak ve bu nedenle biraz üzülecek demektir.

Rüyada Kurtçuk Görmek

Rüyada kurtçuk görmek aile yaşantısına, ailedeki hanım bireylere ve aile fertlerinin bir birleriyle olan iletişimine işaret eder. Kurtçuk da küçük kurt gibi bayan olarak kabul edilir.

Rüyada Karnında Kurtçuk Görmek

Bir kimse rüyasında karnında kurtçukların olduğunu görürse aile içinde bazı kimselerlebir takım sorunlar yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin emek verdiği, parasından ve malından yedirdiği kimselerin bir takım sıkıntılara düşeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ağzından Kurt Çıktığını Görmek

Rüyada ağzından kurt çıktığını gören kişi kendi ailesindeki kişilerden gelecek bir zarardan kurtulmayı başaracak demektir. Kişi, ailesinin kendisi adına aldığı ve kendisine sormadığı bir kararı uygulaması durumunda büyük zarar göreceğinin farkında olacak ve kendini bu belalı duruma düşürmeyecektir diye tabir edilir.

Rüyada Vücudundan Kurt Çıkması

Rüyada vücudundan kurt çıktığını görmek, hastalıkların bitmesi, borçların azalması, huzursuzlukların son bulması, hayatın yoluna girmesi anlamına gelir. Rüya sahibinin kurtuluşa ereceği, ağız tadına kavuşacağı ve yüzünün güleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: