RuyaTabirleri.com

Rüyada Küçük Kurt Görmek

Rüyada küçük kurt görmek, evin hanımına ya da kızına tabir edilir çünkü küçük kurt bayan olarak değerlendirilir. Bu rüya, kişinin bu kimselerle olan ilişkisine delalet ederken aynı zamanda yenilik ve değişim anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında olumlu ve sürpriz gelişmeler yaşanacağı ve bunların rüyayı gören kişiye hem keyif ve neşe hem de yaşam enerjisi ve ümit vereceğine işaret eder.

Rüyada Küçük Kurt Yemek

Rüyada küçük kurt yemek, rüya sahibinin bazı plan, program ve projelerini ailevi nedenlerden dolayı şimdilik askıya almak zorunda kalacağına işaret eder. Kişi çok heves ederek organize ettiğive gerçekleşmesi için sabırsızlıkla beklediği bir işi sonraya bırakmak zorunda kalacak ve bu nedenle biraz üzülecek demektir.

Rüyada Kurtçuk Görmek

Rüyada kurtçuk görmek aile yaşantısına, ailedeki hanım bireylere ve aile fertlerinin bir birleriyle olan iletişimine işaret eder. Kurtçuk da küçük kurt gibi bayan olarak kabul edilir.

Rüyada Karnında Kurtçuk Görmek

Bir kimse rüyasında karnında kurtçukların olduğunu görürse aile içinde bazı kimselerlebir takım sorunlar yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin emek verdiği, parasından ve malından yedirdiği kimselerin bir takım sıkıntılara düşeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ağzından Kurt Çıktığını Görmek

Rüyada ağzından kurt çıktığını gören kişi kendi ailesindeki kişilerden gelecek bir zarardan kurtulmayı başaracak demektir. Kişi, ailesinin kendisi adına aldığı ve kendisine sormadığı bir kararı uygulaması durumunda büyük zarar göreceğinin farkında olacak ve kendini bu belalı duruma düşürmeyecektir diye tabir edilir.

Rüyada Vücudundan Kurt Çıkması

Rüyada vücudundan kurt çıktığını görmek, hastalıkların bitmesi, borçların azalması, huzursuzlukların son bulması, hayatın yoluna girmesi anlamına gelir. Rüya sahibinin kurtuluşa ereceği, ağız tadına kavuşacağı ve yüzünün güleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Küçük Kurt Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. yasemin (04 Mayıs 2014 saat: 11:01)

  Allah hayra çıkarsın yeni bir evin etrafındayız büyük bahçeli bir ev dolaşıyoruz içeri girmek için biryerlerden geçiyoruz daha sonra eşimle beraber bir odanın içinde oluyoruz
  yerde bir yorgan var onu ucundan tutup kaldırmak istiyoruz kaldırınca içinden küçük elma kurtları biryığın aynı zaman küçük siyah karafatma gibi böceklerden çıkıyor ve hiç birşey yapamıyoruz öyle akıp gidiyorlar . Fakat evimizin bulunduğu yer yeşillik ağaçlık bir yerde

 2. burcu (27 Ocak 2014 saat: 08:52)

  Merhaba rüyamda vücudu mu küçük kurtlar sarmıştı kendime aynadan bakıyordum fark ediyordum başımda boynumda derimin altında küçük kurtlar hareket ediyordu bir sürüdü :(((( ne anlama geliyor yazar mısınız ? aslında rüyam uzundu ailem falan vardı ama en sonun da kendime aynadan bakınca fark ettim korkunçtu ama uyandım sonra ne anlama geliyor yukarıdaki rüya tabirlerini okudum benim rüyamla pek benzemiyorlar hangisine yorumlayabilirim rüya mı acaba

 3. esin (12 Ocak 2014 saat: 10:45)

  mrb rüyamda yüzümdeki yanagımdaki sivilceyi sıkıyordum önce beyaz bir bir yag çıkıyor sonra biraz daha sıkınca beyaz bir kurt çıkıyor ben geri içeri kaçmasın diye cımbız gibi bişeyle cıkarmak istiyorum. elimle yarısını koparıp cıkarıyorum tsk ederim.sadece bu ayrıntılarla gördüm baska ayrıntı bu bukadarı .birde kurt civilceli yaranın içine kaçmak istiyor ben de sivilcenin içine kaçmasın diye tedirgin oluyorum o sırada yarısı kopup sivilcenin içine geri kaçıyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,