RuyaTabirleri.com

Rüyada Küçüldüğünü Görmek

Rüyada küçüldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin, hayat içinde yaşayacağı olaylar sayesinde çok büyük ve derin değişimler geçireceğine, yenilenme yaşayacağına, tartışmalardan ve kavgalardan uzak durup daha insancıl, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, adeta dünyaya yeni bir pencereden bakmaya başlayacağına, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına ve aile hayatında çok mutlu olup bu mutluluğu bir ömür boyu sürdüreceğine işaret eder.

Rüyada Birinin Küçüldüğünü Görmek

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri stres ve üzüntü ile kendisini çok yıprattığına, bu yüzden neredeyse hasta olmanın eşiğine geldiğine, bu durumdan kurtulmak için çok daha sakin ve soğukkanlı, olması gerektiğine, bu şekilde davranmaya devam ederse eğer yakın bir zamanda daha iyi olacağına alamet eder.

Rüyada İnsanın Küçüldüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında eline geçen fırsatların bir kısmını zamanlama hatası yaptığı içinde elinden kaçırdığına, bu yüzden kendisine çok kızdığına, yakın bir zaman içinde bu yüzden çok üzüleceğine ve epey strese gireceğine delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, herhangi bir şekilde üzülmesinin boşuna olduğuna ve yakında yeni fırsatlara sahip olacağına tabir edilir.

Rüyada Göğsünün Küçüldüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında bazı sebeplerden ötürü çok zarar etmeye başladığına, bu zararlardan ötürü işlerinin gün geçtikçe daha da bozulduğuna ve atacağı bazı adımlar sayesinde işlerini yoluna sokarken çözümlerin gecikmesi ya da çözüm bulma sürelerinin uzaması yüzünden verilen desteğin gün geçtikçe azalacağına rivayet eder.

Rüyada Ellerinin Küçüldüğünü Görmek

İş hayatında karşılaşılan sorunlar ile birlikte büyük bir deneyim kazanan rüya sahibinin, bundan sonra karşılaşacağı sorunlar ve sıkıntılar ile uğraşırken bu deneyimlerini kullanacağına ve bu sayede bir taraftan olayları çözerken diğer taraftan çok büyük özgüven kazanacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: