RuyaTabirleri.com

Rüyada Küçülmek

Rüyada küçülmek iyi değildir. Rüyayı gören kişinin rakiplerine karşı mağlubiyete uğrayacağına, işinde zarar edeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine, zor durumlara düşeceğine, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına işaret eder. Rüya sahibinin kurulu düzeninin sarsılması nedeniyle zor zamanlardan geçeceğine, mali sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, yokluk ve fakirlik içinde olacağına rivayet edilir ve şansın, bahtın, kısmetin de kapanmasına yorulur.

Rüyada Küçülmüş İnsan Görmek

Rüyayı gören kişinin neşesinin, huzurunun ve ağız tadının kaçmasına neden olacak olumsuz ve kötü olaylarla karşılaşacağına alamet eder. Rüya sahibinin yükünün ağırlaşacağına, deyim yerindeyse elinin dönmez olacağına, karşısına türlü melanetin, engelin ve aksiliğin çıkacağına rivayet edilir.

Rüyada Büyük Birini Küçük Görmek

Rüyayı gören kişinin kötü haberler alacağına, beklenmedik olaylarla karşılaşacağına, manevi olarak çöküntüye düşeceğine ve yolunda giden hayatının bir anda tepe taklak olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin başarılarının düşmesi nedeniyle yetki ve söz sahibi olduğu koltuğunu kaybedeceğine ve dolayısıyla da itibarını yitireceğine delalet eder.

Rüyada Küçülmüş Kıyafet Görmek

Rüyada küçülüş kıyafet görmek hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin maddi anlamda büyüyeceğine, ilerleyeceğine, kalkınacağına, mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına tabir edilir.

Rüyada Yaşça Küçülmek

Rüyayı gören kişinin her geçen gün iyiye gitmesi gerekirken yavaş yavaş gerileyeceğine, kötü noktalara geleceğine, elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına alamet eder.

Rüyada Boy Küçülmesi

Rüyayı gören kişinin sıkıntıya, zorluğa ve meşakkate düşeceğine, malından ve parasından kaybedeceğine, olumsuz olaylarla karşılaşacağına, zarara uğrayacağına, tehlikeye, kazaya ve belaya bulaşacağına tabir edilir. Rüya sahibi güllük gülistanlık olan hayatını kaybedecek ve hiç istemediği durumlara düşecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Küçülmek İle İlgili Rüyalar;

  1. burak (23 Kasım 2014 saat: 23:44)

    Rüyamda baya bir küçüktüm mesela suanda
    1.74 boy kilom 60 ise ruyamda 1.20 boyum wardı sonra birden heryer sanki çöle döndü aynı mısır gibiydi gizli gecitler mızraklar baltalar kılıçlar bıçaklar fln ws ws her yer gizli cephanelikti sanki sonra elimde mızrak karşımda amcamı gördüm. Mızrağı elimle iyice kavradıktan sonra amcama fırlatmaya çalıştım ama atamadım cunku onu fırlatamayacak kadar küçük ve gucsuzdum o an farkettim kücüldüğümu we sonra aynen şöyle dedim amcama; eğer yine eskisi gibi 20 yasnda olsaydım bunu fırlatabilirdim… ruyadaki kucukluğumu wea yasadiklarimi hayrami yoriyim yoksa şerremi bilmiyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,